David Hasselhoff

David Michael Hasselhoff

7,1
3 094 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby David Hasselhoff

Najlepszy, najprzystojniejszy i najwspanialszy aktor wszechczasów i wszechświata!!!!

Yeya

Czyżby nikt się ze mną nie zgadzał, że nie ma tu żadnych wpisów?!

Yeya

Ludzie, wy nie macie TV i "Słonecznego patrolu" nie oglądacie, że się nie wpisujecie?

Yeya

Mogę tylko powiedzieć: "mogło być gorzej". To taki komantarz a propos twojego komentarza ;P

Yeya

No, skoro tak strasznie prosisz o odpowiedz....:D


Sorki, dziewczynko, ale nie bede sie wypowiadac na jego temat, bo bys sie obrazila na smierc i zycie, jakbym powiedziala co sadze o tym, pozal sie Boze "aktorze" i "piosenkarzynie":)

Mozna sie zlac, jak sie go widzi (lol2)

na pewno to niedlugo bedzie drugi Czak Norris(lol)

Zazusia

on juz jest drugim norrisem ;) jego teledyski na smogu mnie rozwalają <rotfl>... taki lolek ktoremu udalo sie z dupami pograc w patrolu <lol>

Sined

fanka davida faaa cos tam...dobrze sie czujesz dziecko.....jarasz sie wpisami czy co???????????????????????

konrii_2

Też lubie Hoffa ale bez przesady,a tak wogóle to Knight Rider wymiata i nie ma mocnych!!

peterwrc

Proszę proszę, kogo ja widzę;) Proste, KR wymiata! Kto nie zna Nieustraszonego? Wszyscy znają i wszyscy mniej lub bardziej go oglądali! Don't Hassel The Hoff!:)
>>>www.knight-rider.pl<<<

Yeya

Tu macie 100% Davida Hasselhoffa!!!

http://youtube.com/watch?v=oYj6TceYio0

kabal92

Ojej, ale zabawne. To było dawno i nieprawda. Tak się składa że sytuacja już dawno wróciła do normy i wiele się wydarzyło od tej pory. Ale nie ma sensu tu o tym pisać bo temat jest ewidentnie prześmiewczy więc nie będę przeszkadzał w wyżywaniu się i wysmiewaniu. Niektórzy tak lubią:)

eNeR

David rządził, rządzi i będzie rządził. Kropka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones