David ChaseII

David DeCesare

8,3
197 ocen scenariuszy
powrót do forum osoby David Chase

Dzięki niemu powstał najlepszy serial wszech czasów i chwała mu za to.

Mystery_Man

Który masz na myśli? Rodzinę Soprano, czy Przystanek Alaska? Oba są genialne.

snoopy

To prawda oba są genialne ale to Rodzina Soprano zasługuje na miano serialu wchech czasów - przynajmniej moim skromnym zdaniem :)

Mystery_Man

Hehe... prawdziwe nazwisko DeCaesare - no po prostu wiedziałem :D

Mystery_Man

Bardzo dobrze, że dodałeś "moim zdaniem", bo gdybyś tego nie dodał to po prostu nie miałbyś racji mówiąc o najlepszym serialu w historii. Lepsze produkcje od Soprano to chociażby Twin Peaks, Breaking Bad, The Wire, Kompania Braci czy Gotham.

Scary_demention

Również powinieneś dodać "moim zdanie"...

Mystery_Man

Mystery Man jesteśmy tutaj JEDNOMYŚLNI :) Moje zdanie na temat tego pana jest IDENTYCZNE. Pozdrawiam :)

Ralphie

Serialem wszech czasów jest "Sześć stóp pod ziemią" i proszę się ze mną w tej kwestii nie sprzeczać :)

Albertino

Dobrze wiesz, Albertino, że zgadzam się z Tobą w tym względzie. Niemniej jednak Soprano i Alaska też należą do czołówki. Choć oczywiście SFU nic nie dorówna. Pozdrawiam :)

snoopy

"Rodzinkę Soprano" to ja również do czołówki zaliczam, ale ten "Przystanek Alaska" był tak dawno, już tego chyba nie pamiętam :) Eh, to były czasy. Może wreszcie nadszedł czas by to sobie odświeżyć? :)

Albertino

No i jestem w kropce. Zakładając ten temat byłem chyba świeżo bo obejrzeniu ostatniego odcinka ostatniego sezonu "The Sopranos". SFU widziałem wtedy góra 2 sezony. Teraz gdy obejrzałem dwa seriale i emocje już trochę ostygły śmię twierdzić, że lepszy jest... SFU. Pół roku jaki spędziłem z rodziną Fisherów był to chyba najbardziej ekscytujący i emocjonujący czas jaki przeżyłem. Na korzyść Rodziny Soprano może przemawiać fakt, iż spędziłem z nią wiele lat a ostatnie dwa sezony śledziłem na bieżąco.
Oczywiście oba seriale to genialne produkcje, stojące na jak najwyższym poziomie i naprawdę godne polecenia. Obie mają u mnie 10, i są w moich ulubionych a razem z Dexterem tworzą moją "Świętą Trójcę" najlepszych seriali.
Pozdrawiam fanów owych produkcji :)

Mystery_Man

Zgadzam się z tezą, z tym że dla mnie to Northern Exposure jest serialem wszech czasów ;) No i Chase produkował c=go tylko przez jakiś czas... Niemniej jednak, dzięki David :)

Mystery_Man

Rodzina Soprano to najbardziej wiarygodny serial na świecie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones