David Benioff

David Friedman

6,0
1 344 oceny scenariuszy
powrót do forum osoby David Benioff
Gyp

Nie wierzę, że oglądasz na bieżąco GoT i nadal twierdzisz, że pisze dobre scenariusze :D Chyba że ten drugi scenarzysta nim manipuluje i wychodzi takie g... :v

martis999

GoT serial > GoT książki względem fabuły
Bardzo dobrze że zmieniają

Gyp

Oj zdecydowanie nie ;) Pierwszy raz się z taką opinią spotykam, ale szanuję. Jednak dla mnie: książki - logika. Serial (przynajmniej w tym momencie) - duże braki pod tym względem + niepotrzebne, durne wątki, również nielogiczne i bez sensu.

martis999

Popieram.
Specjalnie weszłam na podstronę tego gościa tutaj, żeby zobaczyć czy też mu tu wytykają te bzdury z gry o tron. Takie cuda porobili, zwłaszcza w 5 sezonie, że nie da się przejść obojętnie, zwłaszcza kiedy jest się fanem a losy książek nie są pewne.

Gyp

Mogli dodać jakieś swoje wątki, no ok. Ale np. powód umieszczenia Margaery w więzieniu. Książka pokazywała, że ona taka święta nie była, a w serialu z takiego błahego powodu.

Albo akcję w Dorne, tak okrojono i pozmieniano, że nie wiem, po co w ogóle wstawili ten watek do serialu.

Ciekawe co zrobią z Greyjoyami.

Gyp

Czytałeś czy Naprut tylko xD?

neo_angin

Naprut mi czytał na dobranoc

Gyp

Jak romantycznie.

neo_angin

Też chciałbyś mi poczytać?

Gyp

Nienawidzę czytać na głos. Naprut ma idealną dykcję. Życzę szczęścia!

Gyp

dalej tak uważasz?

Gyp

Teraz już wiesz? ;)

Trias

Teraz popełnił grzech o wiele cięższy na skale światową

Gyp

Takim cudem jak 8 sezon Gota

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones