Darren Criss

Darren Everett Criss

8,5
4 550 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Darren Criss

głupie gąski, z jego grą aktorską on jest poniżej przeciętnej...
wszystkie byście mu do rozporka sięgnęły... stąd taka wysoka ocena jego talentu.
pozdrawiam!

poprostuMichael

To zobacz sobie produkcje starkida. Myślę że większość właśnie za to dała my takie oceny. -_-" Nie rozumiem czemu niektórzy ludzie latają po stronach i tylko innych obsmarowują :p. Pokazałeś/ałaś właśnie wysoką kulturę ... BRAVA !

leomariposa

Jak dla mnie Darren pod względem fizycznym nie spodobałby się tak wielu Paniom, gdyby nie miał charyzmy i przede wszystkim talentu. Wolę mężczyzn o zupełnie innym typie urody, ale i tak go uwielbiam. c:

poprostuMichael

Ja bym tam Darrenem nie pogardziła jeśli mam być szczera c: Co do gry aktorskiej, cóż, przemilczę, głos ma bardzo ładny, niesamowitą charyzmę. Jednak z drugiej strony za samą charyzmę na Broadway by go nie wzieli, bitch.

VinnySwapper

nie przesadzajcie nie jest tak źle z jego grą aktorską, jak dla mnie to gra coraz lepiej w glee, widać, że bardzo się stara, jego Blaine jest bardzo przekonywujący, głos ma cudowny, zdecydowanie najlepszy ze wszystkich facetów w glee, przystojny jest jak cholera, jego jedyną wadą może być wzrost,choć u niego to by mi nawet nie przeszkadzało, jest bardzo, bardzo utalentowany, zdecydowanie jego występy w serialu są najlepsze, gdy występuje nie można oczu od niego oderwać, widać jak świetnie się czuje na scenie (glee concert), zero tremy, całkowicie na luzie, porywa tłumy, a przede wszystkim sam się świetnie bawi, z wywiadów i różnych filmików na youtubie można wywnioskować,że to świetny, szalony w pozytywnym sensie, inteligenty i zabawny facet, a przy tym bardzo normalny, nie zgrywa wielkiej gwiazdy. Uwielbiam gościa i strasznie się cieszę,że osiąga nowe sukcesy i staje się coraz bardziej rozpoznawalny, strasznie jestem dumna z niego z powodu broadwayu, a jeszcze rok temu był zwykłym chłopakiem z gitarą, kojarzonym jedynie z internetu

gwiazdka123_2

a co do wspomnianych Starkidów, jeśli jest ktoś zainteresowany to zapraszamy !

http://www.facebook.com/groups/polishstarkids/

gwiazdka123_2

zgadzam się :), jest pozytywnie zakręcony i podobał mi się jego "przepis na karierę" -robić to co się kocha z przyjaciółmi... jak dla mnie on daje przykład młodym ludziom, którzy mają talenty i gdzieś tam w domu marzą o czymś wielkim, jak zaczęłam szukać w necie żeby się czegoś o nim dowiedzieć i zobaczyłam te disney'owskie covery w pokoju z gitarą to mnie chwycił za serce.. kto by coś takiego robił? a tu proszę, dzięki temu teraz jest gdzie jest :) robi to co kocha i jeszcze mu za to płacą! :P

maga89

a no i często nie wierzą,że mogą cokolwiek osiągnać.. ;)

VinnySwapper

love love, kocham twój komentarz <3

poprostuMichael

A ocena np. Megan Fox (7,2) jest adekwatna do jej talentu? ;)
Darren aktorem wybitnym nie jest,ale zdecydowanie jest charyzmatycznym,uroczym człowiekiem,który w dodatku jest bardzo utalentowany muzycznie,gra na gitarze,pianinie,skrzypcach,perkusji i napisał muzykę do musicalu,który ma obecnie 9 milionów wyświetleń na yt i Bóg wie czym nas jeszcze zaskoczy. Szczerze mówiąc nie sądzę,że byłby tak uwielbiany przez dziewczyny(i gejów),gdyby nie charakter,bo urody typowego idola nastolatek nie ma.

poprostuMichael

mi akurat się nie podoba, ale niektórym owszem. a ty chyba masz jakieś kompleksy na tle powodzenia u kobiet, bo widać że sam byś tak chciał :)

poprostuMichael

Przez 2,5 sezonu miałam o nim podobne mniemanie (choć mniej wrogie). Jednak ostatnio się spisuje, trochę więcej gra. Przede wszystkim rola Blaine'a jest drętwa, a zadanie Darrena to większej mierze dobrze śpiewać.

poprostuMichael

Jestem dziewczyną i uważam, że jest mierny aktorsko, banalny wokalnie i fizycznie mnie opycha.
Czyżbym złamała system? :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones