Darren Criss

Darren Everett Criss

8,5
4 551 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Darren Criss

OMG! OMG! OMG! OMG! OMG! jak on śpiewa!!!

trajektoria

fajnie śpiewa.. ;) fajnie tańczy.. ;) nie jadł tylko pomarańczy :P

maga89

:D. Nic nie szkodzi ;).
Z odc. na odc. coraz bardziej jestem zauroczona. I ten zaraźliwy śmiech, ach! :D

trajektoria

ostatnio przebił nawet sam siebie, jego wykonanie FIGHTER'a jest Z.A.J.E.B.I.S.T.E. a cała scena - miodzio :)))

zgadnij_kto

*samego siebie :P

zgadnij_kto

A ja przy Gotye odjechałam! :D

trajektoria

miałam podobnie , nie mogłam sie uwolnic od tej piosenki pozniej ;)

trajektoria

A ja najbardziej lubię "Goin' back to Hogwarts" =D

trajektoria

Fighter, Wanna Be Startin' Somethin' i Teenage Dream RZĄDZĄ <3

trajektoria

Poradziłby sobie z każdym utworem, ma świetny głos.

trajektoria

Teenage Dream i Against All Odds są przepiękne w jego wykonaniu :) Lepsze niż oryginały!

trajektoria

On pewnym sensie reaktywował Glee, w 3 sezonie śpiewa wiekszość utworów i chyba jest zdecydowanie najlepszy, na końcu juz dajamu mniej ale i tak sie wyśpiewał w 3 sezonie, ciekawe jestem co zrobia z jego postacia w 4 sezonie bo jak na razie wyrusł na jednego z ulubieńców. W Ameryce jest mega sławny. Moim zdaniem to najlepszy sceniczna postać w Glee, jego utwory z przyjem,nościa sie słucha i ogląda, on zdecydowanie ożywił 3 sezon, bravo !!
I zgadzam sie Teenage Dream razem Wabers zaśpiewali lepiej niż oryginalnie Kety Perry :P

SlimShady85

W czwartym jest dużo lepiej. Ja do tej pory nie mogę wyjść z podziwu, taki utalentowany, przystojny, a taki skromny.

benzacne

i like :)

SlimShady85

Zgadzam się - ożywia i wiele utworów śpiewa lepiej niż oryginalne [podobnie jak Naya Rivera - jej 'Back To Black' jest cudowne!!! :)]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones