Darren Aronofsky

8,1
6 236 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Darren Aronofsky

własny i rozpoznawalny styl...moze nie potrafię "na zimno" ocenic jego filmów jak koledzy przedpiszcy-malkontenci bo mam taką a nie inną wrażliwosć i Aronofsky po prostu masakruje moje emocje swoimi filmami!Uwielbiam Zapaśnika i PI a Czarny łabędź rzucił mnie na kolana i byłem trzy razy w kinie...twórca wątku napisał, że Aronofsky jest gorszym reżyserem od Tarantino i Nolana a wg mnie jest co najmniej klasę lepszy od wyżej wymienionych...robi szczere filmy prosto z serca, moze i nie do końca doskonałe, ale z serca, w przeciwieństwie do np. Nolana który zrobił nudniastą Incepcję a którego Mroczny Rycerz (bardzo mi się podoba) jest właśnie bardzo kiczowaty a końcówka z motywem szlachetnych więźniów to już klasyczny amerykansko-holywódzki patent typu "och, my amerykanie to jesteśmy tacy cudowni i szlachetni"....zaznaczam po raz drugi, ze wszystko co wyzęj napisałem to moja opinia i proszę mnie nie przekonywać że Aronofsky jest kiepski bo się przekonać nie dam:-) Przecież nie mogę sobie dać wmówic że kiepskie jest coś, co zwala mnie z nóg i zachwyca...pozdrawiam i życzę wielu satysfakcjonujących seansów filmowych.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones