Darren Aronofsky

8,1
6 237 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Darren Aronofsky

Nie wiem dlaczego, ale w Polsce nie tak łatwo można obejrzeć filmy Aronofsky'ego na dużym ekranie. Z każdym tytułem tak było. Najwięcej problemów ze "Źródłem", które do naszych kin weszło w 1 kopii!!! Jechałem wówczas ok. 150 km, żeby zobaczyć go na dużym ekranie. Z "Zapaśnikiem" było nie lepiej. W Lublinie, gdzie aktualnie przebywam, był on wyświetlany tylko na jednym czy dwóch specjalnych seansach w ramach jakichś przeglądów. Myślałem, że z "Czarnym łabędziem" sytuacja się nie powtórzy i będzie można spokojnie go obejrzeć. Niestety jak na razie film najprawdopodobniej u nas się nie pojawi - chyba, że znów zlitują się Studenckie Konfrontacje Filmowe. Takiego oto mamy kandydata na Europejską Stolicę Kultury. Ja uważam to za skandal i winą obciążam dystrybutora. Imperial CinePix, ten wyjątkowo wredny dystrybutor, znów "leci w kulki". Ech, szkoda gadać...

PS A tak swoją drogą - czy ktoś wie w ilu kopiach "Czarny łabędź" jest rozprowadzany?

snoopy

osobiscie popieram . Filmy Afronowsky'ego , są inne (wyjątkowe ) od pozostałych . Maja ukryty przekaz , a my jako kandydat na Europejska Stolice Kultury jestesmy zamknięci na nowosci i wolimy puszczac oklepane i proste filmy .
Dodam tez , ze Afronowsky jest na pierwszym miejscu w mojej prywatnej liscie reżyserów . Pozdrawiam

snoopy

Na Canal+ od roku puszczają Zapaśnika, w tv można zobaczyć raczej wszystkie jego filmy.

Mowiacy_do_reki

Nie o to chodzi. Ja chcę oglądać jego filmy na dużym ekranie, w niedługim czasie po premierze, bez konieczności dalekiego podróżowania. Wszystkie jego filmy musiałem oglądać "gdzieś daleko" ("Czarnego łabędzia" oglądnąłem w końcu w Londynie). Nie chcę czekać kilka miesięcy, czy lat i oglądać go na małym ekranie. Zresztą i tak nie mam telewizora.

snoopy

W Lublinie nie puszczali Czarnego Łabędzia? W Zamościu nawet puszczali, z prawie miesięcznym opóźnieniem co prawda i tylko 7 seansów bodajże, ale puszczali.

ScaryMan

Jednak w końcu był. Ale początkowo mówili, że nie będzie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones