Darren Aronofsky

8,1
6 237 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Darren Aronofsky

Niezły, ale przereklamowany. Requiem dla snu fantastyczny, ale tak reszta tylko dobra, jak Zapaśnik czy Czarny Łabędź. Troszkę dziwi mnie stawianie go w jednym rzędzie obok Finchera czy Nolana.

A teraz jeszcze chapnął Wolverine'a i RoboCopa co już całkowicie mnie zdziwiło. Czekam na zwyżkę formy.

Szejku

??? Requiem to zdecydowanie najgorszy film Aronofskiego. Wszystkie pozostałe przewyższają go klasą. I chociaż to jego najsłabszy film to ma najlepszą muzykę i najlepsze zdjęcia, chociaż takie same widzieliśmy już w "Pi", który był wcześniej od Requiem.

wolfisto

To twoje zdanie. Zdanie innych jest inne, w tym i moje. To jego najlepszy film i jedyny świetny.

Szejku

nie zgadzam sie.
czarny łabędź jest genialnym filmem :-)
pozdrawiam ;)

sneeky_monkey

Flaczki z olejem, większość filmu wieje nudą, końcówka naprawdę udana, 6 czy 7 na 10.

Szejku

Moim zdaniem jest genialnym reżyserem. Niemal wszystkie jego filmy są arcydziełami.

Szejku

Czego mu np. brakuje do Finchera albo Nolana.Bo moim zdaniem on swoim filmom nadaje czegoś wyjątkowego.
Raczej Nolanowi brakuje bo np w Batmanie albo mrocznym rycerzu nie widać jakiegoś geniuszu.

sneeky_monkey

"Yeah, well, you know, that's just, like, your opinion, man."

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones