Darren Aronofsky

8,1
6 237 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Darren Aronofsky

Ten reżyser jest niesamowity, jest to stosunkowo młody reżyser a może poszczycić się już stworzeniem dwóch tak niesamowitych filmów - mam tu na myśli Źródło oraz Requiem for a Dream. Jego filmy są trudne ale naprawdę genialne. Mam nadzieje ze jego kolejne filmy będą równie udane. 10/10

moorgooth

tylko dwa? A co z Pi????????? te trzy filmy tworzą większy dorobek kulturowy niż wszystkie filmy takiego np. Spielberga razem wzięte. Ten reżyser to zupełnie inny poziom. To jeden z tych nie mieszczących się w prostych standardach dzisiejszego świata. Geniusz w czystej postaci :-)

moorgooth

Zgadzam się całkowicie!!!! Darren Aronofsky stworzył filmy naprawdę docierające do człowieka...niestety nie do każdego jak można zauważyć po komentarzach...Dla mnie jest genialny...Osobiście widziałam Requiem dla snu i Zródło...mam zamiar zapoznać się także z Pi w najbliższym czasie...Uważam ze to postać która odegra ogromna rolę w kinematografii...jak dla mnie warty docenienia!!i ogromnie POLECAM!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones