Dany Boon

Daniel Hamidou

8,0
8 287 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Dany Boon

zaglądam regularnie i czekam kiedy pojawi się w filmografii "Raid Dingue". Już dawno po premierze (niestety tylko na świecie)! A po zwiastunie widać, że jest całkiem całkiem. Bardzo lubię tego aktora i oglądam na bieżąco każdy film, praktycznie wszystkie już obejrzałam. A tu żadnej wzmianki o najnowszym :(

izycha

Cześć, wiesz może, gdzie można obejrzeć wczesne filmy z udziałem Danyego z polskimi lub angielskimi napisami? Też zamierzam obejrzeć wszystkie filmy z jego udziałem, bo go uwielbiam! :D

Afro91

z różnych źródeł je miałam. To już trochę dawno było, więc teraz to mi ciężko powiedzieć dokładnie który skąd. Ale niektóre filmy żeby obejrzeć to trzeba się napocić żeby je znaleźć. Powodzenia w poszukiwaniach!

izycha

Dzięki za odpowiedź, mam nadzieję, że się uda je odnaleźć :).

izycha

Aktor wszechstronny, genialny, inteligentny i czarujący. Prawie każdy film z jego udziałem jest rewelacyjny. Jak oglądałam "Jeszcze dalej niż północ" i "Przychodzi facet do lekarza", to umierałam ze śmiechu. "Boże Narodzenie" - piękny film, tragiczny i bardzo wzruszający. Kilka filmów z Danym można obejrzeć na cda i cdax :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones