Danny Masterson

Daniel Peter Masterson

8,0
2 566 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Danny Masterson

Aktor jest oskarżany o gwałt przez 4 kobiety. co bardzo ważne wspomnieć,te oskarżenia wysunięto już w marcu,czyli jeszcze przed sprawą weinsteina,co tylko uwiarygadnia prawdziwość relacji i to jakim jest bydlakiem. Mąż jednej z ofiar twierdzi że scjentolodzy do których należy masterson(celowo z małej litery) inwiligują ich komputery i telefony. Jak myślicie czy kariera mastersona jest już skończona?

dj_carlos

Patrzę, że już wydałeś wyrok. Póki nie udowodnili człowiekowi winy dalej jest niewinny. Poczekajmy na rozprawę, a nie od razu oczerniasz człowieka...

Tekashikika

A ty od razu nie broń go z kolei, jeżeli sam nie znasz prawdy cwaniaczku :p.. Po za tym nie odpowiedziałeś na pytanie główne jak z jego karierą, ale widzę że mam do czynienia z osobą która nie zrozumiała woglę tekstu :p

dj_carlos

Jestem kobietą. ;p
Nie bronię go, nie znam prawdy. Tak samo jak Ty, więc po co wydajesz wyrok? Nie czytałam Twojego pytania, przestałam czytać po tym jak nazwałeś go bydlakiem. Pozdro ;)

Tekashikika

Nie jestem jasnowidzem jakiej jesteś płci,nick choć brzmiący może i żeńsko,jednak nigdy nie wiadomo kto jest po drugiej stronie,dlatego w takich chwilach używa się formy męskiej przeważnie :p. Jak nie czytasz do końca tekstu, to nie powinnaś w sumie się udzielać ;p wyraziłem swoje zdanie bo mam do tego prawo,i coś czuje że ten gość jest podejrzany, pozatym to nie sąd osądzi czy jest winny czy nie,bo można być winnym a byc ułaskawiony( bo ma się znajomości,kasę itd, tym bardziej gdy chodzi o celebrytę jak w takich przypadkach) ..no to nara

dj_carlos

Ale ja do Ciebie grzecznie i z szacunkiem pisałam. Też wyraziłam swoje zdanie, bo mam do tego prawo. Owszem, wielu ludzi się udawało oszukać prawo, ale mam nadzieję, że w tym przypadku sprawiedliwości stanie się zadość. Różnie bywa. Te kobiety przecież mogą kłamać, wiele takich przypadków było. Mam nadzieję, że prawda wyjdzie na jaw :). Co do kariery to myślę i tak wielkiej nie zrobił ( jak np Kevin Spacey, który jest oskarżony o molestowanie ), ale no raczej większego sukcesu już nie odniesie, nawet jak nie trafi do więzienia :D. Wywalili go już z "The Ranch".

Tekashikika

*ludziom

Tekashikika

A co ja nie byłem grzeczny może wobec cb? :p xd ... no ok,ale dam ci radę czytaj zawsze do końca tekst a dopiero potem odpisz komentarz, gdyż główny przekaz mojego postu, nie oznaczał jaki mam stosunek do tej sprawy, tylko to co na końcu napisałem, czy ta sprawa odbije się na jego karierze ( i to na długi okres czasowy,jeśli nie na zawsze, a nie tylko sezonowo mam tu na myśli) . A co do spacey'a owszem jest dużo większą gwiazdą od tego gościa,ale chodziło mi ogólnie o sam kontekst czy na tym straci w ilości i jakości proponowanych ról

dj_carlos

Dobra zakończmy ten pierwszy temat, tylko się skupmy na tym pytaniu xd. Na pewno wpłynie, Spaceya wycięli z filmu dwa tygodnie przed premierą. Wywalili z House of Cards, więc to samo będzie z Dannym. Z jednego serialu już go wyrzucili. Netflix jest dość surowy jak widać. I wątpię, żeby pojawiły się jakiekolwiek propozycje.
Z drugiej strony np nasz Romek Polański po aferze z gwałtem dalej robił swoje filmy. Dziwny ten świat ;p.

Tekashikika

Przykro mi, że musiałaś się męczyć z takim rakiem. xd

FaelQuest

Raka ale mózgu to miała twoja stara jak cb rodziła ;p... NIE MIESZAJ JEJ, W TO CHOCIASZ !, ja z nią jakoś doszłem do ładu,była w sumie ok i nie wyzywała od upośledzonych co nie którzy ;p

Tekashikika

W porównaniu z tym kim się muszę użerać u góry,ja cb szanuje dziewczyno,mając porównanie jakie widzę z "nim". Fajnie że chociasz ty odniosłaś się w końcu do mego pytania,nie wyzywając mnie...szkoda że inni tacy nie są;p... pozdro

dj_carlos

xd obrazales ja bo jestes uposledzonym deklem. Zauwazyla co odwaliles juz na poczatku i probowala ci to wytlumaczyc, a ty ja nazwales cwaniaczkiem. Potem napisales, ze nie powinna sie udzielac, bo nie odpowiedziala na glupie pytanie, tylko sie przyczepila do twojej glupoty. :D Mega ja potem lekcewazyles. Ale dobra, wytlumaczymy ci to z chlopakami w realu zlotko. :D

FaelQuest

I tym mi chcesz pokazać swoją wyższość przez to... To że twój bezmózgi łeb czegoś nie rozumie, i myślenie że znasz analizę co myślałem gdy jej odpisywałem(chodzi o te lekceważenie woglę) ...a co z moim namierzeniem i woglę... Jeżeli to co piszesz jest prawdą,właśnie to świadczy o twoim że jesteś chorym podczłowiekiem... No faktycznie, grożenie komuś, jest tym czymś inteligentniejszym, jeśli myślisz że takie coś mnie przestraszy, to sorry debilu,na mnie takię coś nie działa,ewentualnie spotkamy się ale... Na policji, przekroczyłeś już pewną granicę. Zobaczymy kto będzie szybszy xd

dj_carlos

haha jaki obsraniec XD juz mu sie lapy trzesa. Czlowieku, zaczales mi grozic, bo myslales, ze jestes bezkarny, wiec teraz kara cie nie ominie i juz nie moge sie doczekac. Nie bedziesz znal dnia ani godziny, a takimi tekstami jeszcze bardziej mnie motywujesz. Nas, nie mnie, bo sam tam nie bede. xd Obejrzyj sobie nasza klase, cos takiego cie spotka wlasnie. To bedzie zajebiste. Jako ze pierwszy mi groziles, to policja ci nic nie da, a nawet jesli bys ja zawiadomil o zagrozeniu jakims, to mam to w dupie. To sie ogarnie :D

FaelQuest

Spokojnie panowie :). Nie prowadźmy do gównoburzy. Dlatego w mojej ostatniej odpowiedzi ''zakopałam'' topór i chciałam pociągnąć dyskusję, bo w sumie pytanie było niezłe. A przecież nadużycia seksualne dziś w Hollywood są dość popularne :P.

Tekashikika

Bądźmy dorośli i bez wyzwisk, do niczego to nie prowadzi. Trochę powagi ;). Pozdrawiam serdecznie :)

Tekashikika

Skazali go więc morda tam.

dj_carlos

On jest tylko oskarżony? Nie został jeszcze winnym? To dlaczego nazywasz go bydlakiem?

FaelQuest

I znowu; p ...przeczytaj do końca tekst gamusiu a dopiero potem się wypowiadaj ;p

dj_carlos

"Mąż jednej z ofiar twierdzi że scjentolodzy do których należy masterson(celowo z małej litery) inwiligują ich komputery i telefony. Jak myślicie czy kariera mastersona jest już skończona?" no i co z tego? A moj dziadek twierdzi, ze molestował mnie Kevin Spacey i Natalia Dormer, zeby nas wypromowac na dywanach. Kto tu jest gamusiem. :D

FaelQuest

No dokładnie ty,bo nadal nie rozpoznałeś mojego pytania haha.... Fajne samozaoranie xd

dj_carlos

ja nie wiem jak ty dajesz rade oddychac bedac tak uposledzonym xd

FaelQuest

chwal się chwal jakim jesteś debilem skończonym,bo mówisz o sb sam teraz...nara!

dj_carlos

Dla zasady bo przez brak mózgu nigdy byś do tego nie doszedł...chodziło wyłącznie o ostatnie zdanie " czy myślicie czy kariera mastersona jest już skończona" i to było tym pytaniem, a ty jeszcze chamie na końcu wyzywasz (moje " gamuś " było swego rodzaju pieszczotliwe i niewinne, aty jak widać pokazałeś jaką masz kulturę)...a co do samego mastersona wyraziłem swoje zdanie o tym i tyle... Nie odpisuj mi już...

dj_carlos

Ale co mnie typie obchodzi jakies pytanie wcisniete na koncu, skoro wczesniej wyszedles na totalnego idiote? Caly czas do tego pije. Jak mozna oczerniac kolesia nie majac na to zadnych dowodow? Tak moze robic tylko czlowiek UPOSLEDZONY taki jak ty na przyklad i te rozpaczliwe zdanie, zebym juz nie odpisywal tez mnie zajebiscie rozbawilo. xd Kopalnia beki
Nie ma sensu odpowiadac na pytanie na koncu tekstu, jak wczesniej potwierdzasz, ze masz nie pokolei w glowie. I gamus to sobie do ojca mozesz mowic, bo wiadomo ze to miala byc po prostu obelga, tylko napisana w inny sposob, zeby potem wlasnie probowac wyjsc na pseudo ofiare czy innego gamonia. :D

FaelQuest

Nie czujesz własnego smrodu, typowe dla takich UPOŚLEDZONYCH trolli jak ty, sam się skompromitowałeś debilu, a próbujesz żałośnie zwalać to na mnie. Wyciągnęłam ci na koniec o co mi chodziło że wyraziłem tylko moje zdanie, moim zdaniem facet jest podejrzany, ale pytaniem do komentujących była sprawa z jego potencjalną później karierą, nie moja wina że jesteś taki głupi że tego nie zajarzyłeś, i nie gadaj mi głupot że było ono wciśnięte na koniec, jak było sensem całego tekstu a wcześniej tylko chciałem sprawę przybliżyć z jego udziałem(no ale trudno aby taki ktoś to zrozumiał :p) . W dodatku tak jak myślałem jesteś w dodatku chamem, jak wyszło ( wiedziałem że odpiszesz i tak) bo trolle tak mają, to ich ulubione zajęcie wkurzać ludzi, bo w realu są nieudacznikami to muszą w necie jakoś się wykazać...

dj_carlos

jak mozna kolesia, ktory wytyka ci bledy i pokazuje jakim jestes idiota i jak bardzo jestes uposledzony nazywac trollem? XD Ta dziewczyna wyzej na to tez zwrocila uwage, ale ty idziesz zaparte z tym pytaniem. Kogo obchodzi pytanie, skoro wczesniej wyszedles na idiote? ",czyli jeszcze przed sprawą weinsteina,co tylko uwiarygadnia prawdziwość relacji i to jakim jest bydlakiem." tu wychodzisz na idiote i nie ma w ogole co sie spierac. Jak tego nie widzisz, to masz problem i to sie powinno chyba leczyc czy cos. To ty masz blizej do trolla, bo obrazasz kolesia bez dowodow, no ale ZADALES POTEZNE PYTANIE TO CIE Z WSZYSTKIGO TLUMACZY. XD Ja mam wrazenie ze ty nie umiesz po prostu czytac i pisac, jakbys nie opanowal jeszcze tych umiejetnosci. :D Piszac, ze to bylo twoje zdanie to wlasnie potwierdzasz jeszcze bardziej, ze to napisales ty, a nie twoja mamusia przez co mam juz 100 % pewnosc, ze masz cos z glowa. :D

dj_carlos

Uczyli cie w szkole ze wszystko co napiszesz przed pytaniem nie jest istotne? XD Bo tak sie wlasnie bronisz. Ale fajnie chociaz, ze znalazlem kopalnie beki i sie moge troche z idioty posmiac. xd

dj_carlos

ale czego mozna sie spodziewac po dziecku, ktore ocenilo avengers na 10/10. ARCYDZIELO FILMOWE XD moge po prostu

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
dj_carlos

Ooo ale pieknie potwierdziles teraz z kim my mamy tutaj do czynienia. :D Masz max 14 lat i nie masz zadnych zahamowan moralnych, bo moze matki zabraklo w trakcie dorastania, czy ogarnietego ojca, skoro obrazasz bogu ducha winnych moich rodzicow. Nie no to jest tak piekne, ze w sumie juz nie trzeba nic dodawac, bo sie juz osmieszyles ostatecznie. xd
Skonczyly sie argumenty, ktorych w sumie zadnych nie bylo i zaczal sie gimnazjalny flaming. :D Chetnie ci podam moje dane, zeby nauczyc cie pokory. :)
Nic innego nie spodziewalem sie po typie, ktore ocenia avengers na 10/10 XD best moments 2018

FaelQuest

Trzeba mówić zjebie językiem jak jest byś cokolwiek zrozumiał na twoim poziomie. A tak woglę to kto pierwszy wyzywał od upośledzonych choć sam jest taki jest? Kto pierwszy wyzywał rodziców? więc zachowania moralne sam śmieciu wystawiłeś, nie zasługujesz na nic więcej to musiałem takiemu gówniarzowi jak tu bo z osobą dorosłą taką jak ja z pewnością nie mam do czynienia,chyba że z wariatkowa to wtedy tak i na takiego jak ty trzeba oszczać.. Napisałeś że " skoro to jest tak pięknie że nie trzeba nic dodawać" to rozumiem że swoje już napisałeś co chciałeś o mnie cwelu? ....zobaczymy jak u cb z prawdomównością

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
dj_carlos

twoj uposledzony rage po uposledzonym wpisie jest miodem dla moich oczu. xd

FaelQuest

ciekawe ile nad tym myślałeś, debilu? tak jak wcześniej w 3 postach się wypisałeś, teraz 2 naraz dajesz,nie możesz w 1 komentarzu tego zmieścić co chcesz mi powiedzieć cwelu? Skoro podobają ci się moje teksty to ciekaw jestem co wtedy robisz bo ty chyba masturbujesz się tym co pisze xd

dj_carlos

Nie chcialem dziecko pisac w jednym poscie, bo wyslales 2 razy ten sam post jak uposledzony debil, przez co entny raz potwierdziles juz jaki jestes uposledzony. xd Nie dosc, ze pisanie ci totalnie nie wychodzi i nawet nie zdajesz sobie sprawy z tego co piszesz, to czytanie ze zrozumieniem tez idzie tak samo ci ciezko. :D Chodzilo mi o ciebie, ze nie musisz nic dodawac, bo zostales juz totalnie osmieszony i to w sumie przez samego siebie i z rodzicami tez ci oczywiscie nie pyklo jak ze wszystkim, bo ani razu nie obrazilem twoich rodzicow, bo nie jestem uposledzona miernota zyciowa jak ty. :D
Ja nie wiem co ty masz w tej tepej glowce, ze uwazasz ze jestem na przegranej pozycji. XD Bo olalem twoje pytanie? Dlatego jestem na twojej, przegranej pozycji? Bo napisalem, ze gamus to mozesz sobie do ojca mowic? To jest obrazanie ciebie, a nie ludzi, ktorzy urodzili takie nieszczescie i jest mi bardzo ich szkoda, ze musza sie meczyc z takim chorym gimnazjalistą.
Serio, jak moge byc tutaj w jakikolwiek sposob przegranym? Bo mnie bezpodstawnie obrazasz? XD Ja mam ku temu powody, bo jesli dziecko niekochane nie widzi debilizmu, jakiego popelnil na poczatku, ze obraza bogu ducha winnego czlowieka nie majac dowodow to pokazal jakim jest mentalnym niczym i te uzywanie cenzur, zeby mnie bardziej pojechac tez fajnie pokazuje, jakim jestes podczlowiekiem. :D NO ALE TO NIE JEST PRZECIEZ W OGOLE ISTOTNE, BO POTEM ZADAŁ PYTANIE CO O TYM SADZIMY, TO JUZ NIE MOZEMY MU NAPISAC, ZE CHYBA DZIECKO DROGIE SIE ZAGUBILO W SWOJEJ TEPEJ GLOWCE.
Jak tacy ludzie daja rade oddychac? Zawsze mnie to zastanawialo i ten histeryczny atak na mnie i moich rodzicow tak mnie rozbawil dzisiaj, ze od razu mialem lepszy dzien. Moze jak dorosniesz, to zrozumiesz jaki jestes glupi, ale na to juz moze byc za pozno, bo swiat sie ciebie pozbedzie, bo z taka tepa glowka daleko nie zajdziesz. Mowie, mi jedynie szkoda twoich rodzicow, chyba ze nie sa lepsi, ale nie mi to oceniac, bo obrazaja rodzicow gimnazjalisci jak ty. I znowu bedzie "kufa kufa ty debilu jestes przegrany bo mnie nazwales uposeldzonym a pytanie bylo rozumiesz mnie rozumiesz twoj stary to twoja stara." XDDDD

FaelQuest

Ooo chyba orgazmu dostawałeś upośledzony cwelu je***y gdy to pisałeś,najgorszy typ człowieka a właściwie jak sam to powiedziałeś podczłowieka. Mnie to może śmieszyć że mnie uznajesz za gimnazjalistę a jestem pewnie starszy od cb debilu. Piszesz o mnie a sam swych debilnych wypocin nie rozumiesz, dużo rzeczy co piszesz na mnie tak na prawdę mówisz o sb niedorozwoju.Wysłałem 2 razy ten sam post gdyż net mi wolno chodził i tak się okazało, a ty z kolei niedorozwoju wcześniej wysłałeś mi 3 posty na mój 1, bo widać że chciałeś jak najbardziej dopiec gnoju ty, i to właśnie takich ludzi jak ty,ludzie się pozbędą bo zwyczajnie w świecie takich ludzi nienawidzą. Zresztą dziwne że skoro mnie uznajesz za takiego to po cholerę ze mną ciągniesz to dalej,skoro się uważasz za lepszego to już byś mnie olał, a zresztą sugeruje że teraz już wszystko powiedziałeś chyba co chciałeś więc nara!(jak rozumiesz to słowo wogle, bo mam wątpliwości xd)

dj_carlos

Co ty masz z tym nara? Mama jak cie porzucala, to powiedziala nara? XD Jako ze mi wczesniej groziles, to mam juz twoje imie i nazwisko, bo podales je na profilu, kumpel ogarnal skad jestes, bo jest dobry w te klocki, mam twojego fb i sie policzymy kolego. Poczekamy na ciebie i zobaczymy, czy w rzeczywistosci tez bedziesz mi cisnal po matce i ojcu. :P Uwielbiam karac takich ludzi, daje mi to satysfakcje.

dj_carlos

boze nie moge sie juz doczekac xD Zabawimy sie w scenke z filmu nasza klasa. Ci debile dalej mysla, ze sa anonimowi. ADRES JUZ ZARAZ BEDE MIEC XD

dj_carlos

Ciekaw jestem czy coś zrobiłeś z tym palantem @FQ. Tak pytam bo miałem okazję poznać osoby, którym "udało się" wyhaczyć wyrok za groźby karalne za pośrednictwem Internetu. Oczywiście w grę wchodzi kilka czynników i trudno mi stwierdzić czy one w tym przypadku zachodzą. Niemniej, zrobiłbym printscreena'a waszej pogaduszki bo z takimi postawami trzeba walczyć gdyż agresja eskaluje w przemoc. P.S.: Uważam przy tym, że samego aktora dosyć przedwcześnie osądziłeś nazywając bydlakiem i @Tekashikika na tamten czas miała rację. Nawet jeśli ostatecznie okaże się, że wyjdzie na twoje.

dj_carlos

Kariera jego jest skończona póki się nie oczyści od 4 lat nigdzie nie gra w USA to normalka. W Polsce typek by grał do śmierci zapłacił by komu trzeba i by nawet sprawy nie było:)

dominik1989

On powinien juz siedzieć, ale koleś należy do koscioła scjentologicznego ktory ma szerokie macki

walkirium

Już siedzi, zapadł wyrok, 30 lat więzienia, po 15 za dwie panie, jedno oskarżenie uchylono. Teraz proces cywilny o pieniądze.

brava

Właśnie zastanawiałem się czy ktoś o tym napisze

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones