Daniel BrühlI

Daniel César Martín Brühl González Domingo

8,0
30 552 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Daniel Brühl

Świetny aktor!
Jestem pod kolosalnym wrażeniem Daniela. „Duma narodu” coraz śmielej sobie poczyna w
filmowym światku i bardzo dobrze, bo to wyjątkowo utalentowany aktor z sporymi predyspozycjami.
Rola Laudy – majstersztyk. Złoty Glob raz proszę!

Bonusowo – drogie panie, czy tylko ja mam wrażenie, że jegomość Brühl ma w sobie HEKTOLITRY
uroku osobistego? Nie jest przystojny w oczywisty sposób, ale coś w jego spojrzeniu sprawia, że za
każdym razem mimowolnie skupiam na nim całą swoją uwagę.

beksa_fw

Masz calkowita racje, nie jest typowym przystojniakiem ale ma cos w sobie. Ostatnio ogladalam z nim wywiady i trzeba mu przyznac, ze ma duzo uroku osobistego.

beksa_fw

Jest przystojny. Ojoj, po stokroć. Nawet w Dumie Narodu uroczy <3

użytkownik usunięty
beksa_fw

Podobny trochę do Evana McGregora

no chyba za duzo wypiles

beksa_fw

Obejrzałam Wyścig i się zakochałam, rzeczywiście rola zagrana doskonale. I nawet nie od razu się zorientowałam, ze przecież znam tego aktora chociażby z Bękartów. Będąc pod wielkim wrażeniem obejrzałam większość jego filmów i mnóstwo wywiadów i z całą pewnością stwierdzam, że uroku mu nie brakuje. Ma w sobie coś przykuwającego uwagę i zdecydowanie jest przystojny.

użytkownik usunięty
mabradabra

Pan Daniel Bruhl wspaniale zagrał Laude, każda scena z jego udziałem przyciąga niczym magnes.Dzięki temu filmowi zacząłem interesować się wyścigami formuły 1.Za tę rolę , Daniel powinien dostać też nominacje do oscara.

Zdecydowanie, mnie tez rozczarował brak nominacji. Zresztą w ogóle uważam, że sam film i rola Daniela nie zostały docenione. Ja rozumiem, że zeszły rok obfitował w niezłe produkcje, ale mimo wszystko. Poza tym wszystkie możliwe nagrody za rolę drugoplanową zgarnął Jared Leto za "Dallas Buyers Club" (muszę przyznać, ze zasłużenie) i sądzę, ze nominacja Daniela niewiele by zmieniła. Niedosyt jednak pozostał. Wierzę, że pan Bruhl zagra jeszcze niejedną rolę na miarę Laudy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones