Dane DeHaan

Dane William DeHaan

7,6
15 888 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Dane DeHaan

Wam też sie kojarzy jego gra a przedewszystkim twarz z Leo?

Wygląda troche jak jego młodszy brat.

5ort83

podobny znaczy ma cos w sobie bardzo podobnego mi tez sie kojarzy z Leo przede wszystkim tym młodym Leo z 'Jak przetrwac w NJ' czy 'Totalnego zacmienia' :) chociaz Leo był przystojniejszy to duze podobienstwo niezaprzeczalne :)

5ort83

haha dokładnie!! Ostatnio o tym samym mówiłam podczas oglądania jednego z filmów. Prawie jak Leo w młodości, tylko że większe wory pod oczami (to dość urocze! :3)
No i jest ładniutki, tylko ta fryzura jakaś średnia :D

moon_luna

mnie tez urzekły te jego oczy ^^ a poza tym to im wiecej oglądam filmów z jego udziałem to tym bardziej mi się podoba nawet bardziej niż Leo, przynajmniej wizualnie, jest bardziej charakterystyczny ma specyficzną urodę ale jest bardzo przystojny :)

moon_luna

Młodszy i brzydszy brat ;)

5ort83

Bardziej Benicio Del Toro przypomina.

mativandamme

Mnie też Benicio Del Toro. Nie widzę podobieństwa do Leo.

mativandamme

Mi tam przypomina obydwóch aktorów, jak by został dosłownie z nich sklejony hehehe :P Ale musi popracować nad swoim warsztatem aktorskim, jeśli che być równie dobry jak wspomnieni aktorzy. Wygląd to nie wszystko ;)

5ort83

Nie, nie, nie, nie, nie.
Leo jest jedyny w swoim rodzaju. ;)

Zuza88

podpisuję się pod tym :)

5ort83

ale sterany życiem nieco bardziej niż Leo, dy****cy modelki

5ort83

To też była moja pierwsza myśl, kiedy go zobaczyłam po raz pierwszy w filmie :)

5ort83

Tak trochę, chociaż sama tego nie skojarzyłam. Leonardo ma o wiele bardziej oryginalną urodę.

5ort83

A mnie przypomina naszego polskiego aktora, Tomasz Schuchardta, a Leonarda diCaprio z filmu "co gryzie Gilberta Grape`a", o.

5ort83

Strasznie go przypomina. Wystarczy sobie wklepać oba nazwiska za jednym zamachem w google grafika, cała lawina zdjęć porównawczych obu. Rodzeństwo też rzadko kiedy jest do siebie takie podobne. Postawić obok siebie obu w tym samym wieku, a zobaczymy bliźniaki, z czego jeden miał chyba baaardzo nieodespaną noc :p

5ort83

Nam nie, bo w pytaniu jest zawarta sugestia odpowiedzi.

5ort83

Chociaż... przypomina mi Zbycha co siedzi godzinami przde kompem i gra w tetrisa.

kassar

Leoś jak nic nawet tak chodzi z przykroscia musze to powiedziec jak lamus + do tego tak jak Leos kulturysta z dachau przyniosl cegle i sie zmachal + ta fryzura bleee. Moglby wygladac troche jak czlowiek np lekka rzezba jak ten czarnoskory chlopak z "Kroniki" a nie wymoczek tak jak Leoś z "Co gryzie Gilberta ..."
ehhh

5ort83

Taki amerykański Kościukiewicz imho ;]

5ort83

bardzo podobny tylko mniej urodziwy

5ort83

Wszedłem na stronę filmu, po to żeby napisać to samo

5ort83

wczoraj w kinie widziałam świetny zwiastun "Tulip Fever" i gdy zobaczyłam w nim tego aktora, właśnie moją pierwszą myślą było: "wygląda trochę jak leonardo di caprio... po przejściach" ;P

isobel

Leonardo nie ma takich podkrążonych oczu. Niestety nie widzę podobieństwa do żadnego z wymienionych powyżej aktorów :(

kasiap_18

wiem że Leo nie ma tak podkrążonych oczu. dlatego podkreśliłam że wygląda jak dicaprio po przejściach :) jakby coś go strasznie dręczyło tak bardzo że nie sypia po nocach. wiadomo że nie wyglądają jak bliźnięta dwujajowe, niemniej w dalszym ciągu czasem przypomina mi młodego leo. to wrażenie jest krótkie ale jest

isobel

Leo ma większy warsztat i umiejętności. Oglądałam Tulipanową Gorączkę i niestety do Leo jeszcze mu daleko nie tylko pod względem wizualnym. Ale każdy ma swój gust:)

5ort83

Już myślałam, że to tylko ja. Wydaje mi się, że gość po prostu mocno się inspiruje Leło i dlatego ;)

5ort83

Wygląda jak trochę starszy Alex Lawther.

5ort83

Mnie właśnie w ogóle go nie przypomina i dziwię się, że tylu osobom tak, ciekawe :) Gdy oglądałam go w Lekarstwie na Życie przypomina mi za to mocno Sheldona z Big Bang! :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones