Danai Gurira

8,0
13 715 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Danai Gurira

Jakim prawem oceniacie jej grę aktorską?? Ktoś tu skończył kinematografię...a sory, krytykami
są najczęściej nieuki, które nie mają pojęcia o czymkolwiek, a ich życiowym celem jest
hejtowanie.

Postać, którą ona gra w TWD, to postać specyficzna. Zamknięta w sobie z powodu kopa, jakiego
dostała od życia. Prowadzała swoich bliskich na sznurku. Zginęło jej dziecko. I wy chcecie, żeby
taka postać promieniowała radością?? Taka postać z automatu jest irytująca, ale to nie ma nic
wspólnego z grą aktorską.

Nigdy nie zauwazyłem, żeby coś było sztucznie zagrane. Po prostu taka ma być ta postać i tyle.

Od pewnego czasu na tym forum jest tylu krytyków, ilu siedziało w teatrze Dolby podczas
ceremonii rozdania nagród Akademii Filmowej i to od początku tej nagrody istnienia. Puknijcie
się czasami w głowę, zanim zachce wam się znowu udawać krytyków celem poprawienia
swojego zamopoczucia, które z definicji jest słabe przez zmarnowane życie.

Jezu Chryste...

pietrzakinho

dobrze się czujesz? widz ma prawo do oceniania gry aktorskiej aktorów, w końcu ten aktor gra właśnie dla tego widza. jak ograniczonym trzeba być, żeby sądzić inaczej? puknij się w głowę. ten jad kiedyś zje cię od środka.

ps. mnie jej postać w TWD bardzo się podoba

pietrzakinho

Ja tam wiem jedno - figurę to ma nie z tej planety.

Tommy_Red

Fakt :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones