Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo dos Santos Aveiro

7,5
344 oceny występów osoby
powrót do forum osoby Cristiano Ronaldo

Czym tu się podniecać.Owszem jest bardzo dobrym piłkarzem i przystojny,ale przesadza z tym solarium przecież ma ciemną karnację hmmm solarek ;ooo

keyt9393

jak się mieszka w Hiszpanii i ma dom z basenem to nie trzeba chodzić na solare :p

keyt9393

Tak zgadzam się. W piłce nożnej nie ważna jest tylko uroda ale gra a on moim zdaniem jest gorszy od messiego i nawet jest na różnych forach że messi jest lepszym piłkarzem niż ronaldo.

truskawka_fw

"różne fora" to ja sobie mogę pozakładać, ale to nie czyni z nich kompendium wiedzy

NickError

Ale to nawet nie chodzi o fora tylko o strony że messi jest lepszy niż ronaldo i że messi więcej razy trafił do bramek.

truskawka_fw

Cristiano Ronaldo the best !

truskawka_fw

Gdzie masz napisane, że wiecej strzelił goli...
Nigdzie , ponieważ CR7 strzelił więcej goli od messiego.

klaudia06699

Ta jasne. Jeśli uważasz że Cristiano Ronaldo jest lepszy niż Messi to naprawdę zal mi ciebie.

truskawka_fw

No bo jest lepszy ...
Cristiano do tego sam doszedł , ciężka pracą, a messi nie doszedł do tego sam tylko jego tata mu pomógł , który go przyjął do drużyny w której był trenerem...I mi cb jest żal .
Ciekawe czy wg to wiedziałaś ;)

klaudia06699

Czy tylko mówisz , że Messi jest najlepszy , bo inni tak mówią...

klaudia06699

Noo inni mówią,że Messi jest lepszy boo ku**waaa jest lepszy co nie... too takiee proste

HAHAHAHAHAHAHAH...sam do tegoo doszedł a co Messi doszedł do tegoo z mamusią

Jprdl.....Kur**aaaa mać jaki zjeeb ; xx

Messijka

Make love&not war
http://25.media.tumblr.com/tumblr_m7kb68QuqI1qlodtio1_500.gif

WhiteDemon

Yyyy...achaa


Fajneee.? ; /

klaudia06699

I coo no może coś powiesz/napiszesz raczej...

klaudia06699

A ty do dupy dojdziesz z takim zapałem

Lool

klaudia06699

Wyjdź idiotko !

truskawka_fw

A ty co kolejny hejter czy hejterka lecz się....

klaudia06699

W twojej dupie jest napisane jak nie widzisz kretynkoo

klaudia06699

Wez sie moze nie wypowiadaj jak nie wiesz nic o Messim ?? ;/

truskawka_fw

Messi trafil więcej razy do bramki aleee...jego 50 bramek jest warte tyle co 40 bramek Ronaldo...tak powiedział nawet Mourinho...lol mi cię dzieffczynkoo

keyt9393

Yyyy solarium...?Co ci do tego czy chodzi na solarum jestes jego matką czy jak...?Robi co chce jest już duuużyy...lol

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones