Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo dos Santos Aveiro

7,5
344 oceny występów osoby
powrót do forum osoby Cristiano Ronaldo
Blucher

Zgadzam się, szybkość, technika, drybling wszystko ma na poziomie perfekcji, został najlepszym piłkarzem France Football w najsilniejszej lidze świata (wg. mnie), a najwazniejsze, że doszedł do tego wszystkiego ciężką pracą. Nalezy mu się za to szacunek i pamięć jak jednego z najlepszych piłkarzy w historii. ;)

Kubny_

No tak, bo Sneijder, Robben, Ozil, Gomez, Di Maria, Messi, Aguero, Iniesta, Xavi, Villa, Silva, Pedro, Nani, Falcao, Hulk, Drogba, Rooney, Adebayor, Tevez, Dżeko i wszyscy inni dobrzy piłkarze doszli do swoich umiejętności dzięki opie***laniu się. Tylko Cristiano zrobił to ciężką pracą.

Blucher

Najlepszy z najlepszych...! ;)

marcelina179

zwłaszcza w ważnych meczach

Vaylander

Hehe. Ostatnio mimo wszystko zmiana na lepsze.

neo_angin

Zobaczymy. W każdym razie tegorocznego mistrza Hiszpani już ma :)

Vaylander

Po wczorajszej wpadce Barcelony raczej tak. Dziwny to sezon.

neo_angin

Trochę kultury.

Blucher

Przy Messim jest cieniutki...

użytkownik usunięty
_ENKI_

Dokładnie. Jestem kibicem Realu ale Messi wciąga nosem tego gwiazdorka i wszyscy zawodnicy wymienieni przez Valandera

_ENKI_

Zgadzam się. Messi moim zdaniem jest lepszy niż ronaldo

Blucher

Ja tak nie uważam. Lepszy od niego i to o wiele jest messi.

truskawka_fw

Messi to wytwór sterydów, w dodatku urodził się z przyklejoną piłką do nogi. CR7 za to ciężko pracował żeby stać się świetnym piłkarzem :) Poza tym jest bardziej kompletny

Nomad1000

Wyjąłęś mi to z ust. :)

Nomad1000

Sterydy ? Nie wiesz o czym mówisz.
Oboje ciężko pracowali a Messi jest zwyczajnie lepszy i tyle.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones