Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo dos Santos Aveiro

7,5
344 oceny występów osoby
powrót do forum osoby Cristiano Ronaldo

Gosc ma wszystko.

użytkownik usunięty

Pieniadze.
Kobiety.
Slawe.
Umiejetnosci.
Syna.

I az zal porownac jego swiat ze swiatem internetowych troli ktorzy budza sie rano. Nawet sie nie umyja. Z reguly sa srednio urodziwi. Odrazu wlaczaja komputer zeby juz sie slinic kiedy ktos odpisze na ich prowokacje.

Zalosne.

Wszystko na temat:)

Co ja osobiście chyba najbardziej cenię w tym piłkarzu? Prócz oczywiście umiejętności jako piłkarza;)
Że to co mówi, odzwierciedla w życiu. Ronaldo nie jest taki, że klepie co innego pod publiczkę, a robi co innego.
Fragment wywiada:

REP - Wady, masz jakieś?
CR - Oczywiście, mam kilka wad... Nie lubię przegrywać, przez 3-4 minut jestem zły, mówię głupoty, ale to szybko przechodzi. Nie lubię tego, mam zły charakter po porażce, ale mijają 3-4 minuty, ktoś mnie przytula i wszystko przechodzi... od kolegów, którzy mnie dobrze znają... i tyle.
REP - Więc tylko ktoś ze środka zna cię...
CR - Tylko ktoś, kto jest ze mną, zna mnie dobrze, kto ze mną gra, kto ze mną żyje, tylko on wie kim jest prawdziwy Cristiano...
REP - Co może zrobić ci najgorszego rywal na boisku?
CR - Wyzywać mnie.
REP -To się zdarza?
CR - Często.
REP - Ignorujesz to?
CR - Czasami nie, to nie jest łatwe.
REP - Ale czy wtedy możesz być przyjacielem dla kogoś, kto cię obraził?
CR 0 Schodzę z boiska i jestem człowiekiem, który nie jest zawistny, nie trzymam zadry.
Jestem z tych, którzy w jednej chwili mogą być na ciebie mocno zdenerwowani, ale po 2-3 minutach mówię 'Sorry'.Przepraszanie nie jest ciężkie, to wyprostowanie rzeczy. To nic nie kosztuje.Często to robię, nawet kiedy to ja mam rację. Na boisku jest tak samo.
Schodzę z boiska i mówię 'Sorry za tamto, zdarza się', i wszystko...
Niektórzy piłkarze trzymają zadry w środku i uważam, że to nie jest dobre.
REP Łatwo jest ci wybaczać?
CR - Łatwo, łatwo. Jeśli wyciągniesz do mnie rękę, to nigdy jej nie odtrącę.
Taki jestem, tak zostałem wychowany, tak wychowali mnie rodzice i rodzeństwo.

CR wszystko o czym mówi pokazuje że taki naprawdę jest w życiu.

To stracie Ronaldo z Marcelo http://www.youtube.com/watch?v=66Szi_8i4W8
To Ronaldo i ten sam Marcelo ( inna fryzura ale to on;) jakieś 3 lata później
http://www.youtube.com/watch?v=YCqHuWDFOEM

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones