Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo dos Santos Aveiro

7,5
344 oceny występów osoby
powrót do forum osoby Cristiano Ronaldo

Wszystkim antyfanom Cristiano, którzy uwarzają, że jest pedałem, a największymi wartościamy w jego zyciu są żel do włosów i laski polecam obejrzenie dokument udotyczący życia Crisa po transferze do Realu Madryt:

Część 1/5: http://www.youtube.com/watch?v=93oA7nyqNao
Część 2/5: http://www.youtube.com/watch?NR=1&v=5_A9AJscwiw
Część 3/5: http://www.youtube.com/watch?NR=1&v=jAVxVJvBBSA
Część 4/5: http://www.youtube.com/watch?v=Zn8-xlu7Wak&feature=related
Część 5/5: http://www.youtube.com/watch?v=_r7Dvb9OlpM&feature=related

Film z polskimi napisami (jeśli się nie załadują same na początku filmu, wystarczy nacisnąć przycisk CC na pasku odtwarzacza).

Powiem szczerze, że w niektórych momentach łezka się w oku zakręciła, poza tym powiedział wiele ważnych w życiu rzeczy. Możecie sobie mówić o nim co chcecie, mnie osobiście inspiruje nei tylko jako piłkarz, jest też wg. mnei wspaniałym człowiekiem. może czasem sprawia wrażenie zbyt pewnego siebie, ale przynajmniej jest sobą, nikogo nie udaje, ma poczucie własnej wartości co jest bardzo ważne. Naprawdę polecam ten film każdemu fanowi nie tylko Madridistom, ale wszystkim fanom piłki nożnej.
Hala Madrid.! <3 Hala Cristiano.! <3

użytkownik usunięty
Kubny_

Ty to masz idoli... Czy Ty naprawdę nie wiesz, jak się kręci takie filmy? Kto mu dał na kartce napisane, co ma powiedzieć, a on to wykuł. Próbuje zyskać sympatię ludzi, bo wie, że jej nie ma.

Oho, widzę że ktoś tak się zawstydził, oczerniając Krysię, że nawet swoje konto usunął;)
Nie szkodzi. Dobrze że olej do głowy się wlewa, późno bo późno. Ale zawsze.
Ronaldo to akurat taki człowiek, który ma głęboko zdanie ludzi. Jest sobą i nie robi z siebie świętej ikony. A ilu już takich było? Okazali się zwykłymi ścierwami, jak np. pan Andrzej Samson. Oh, jaki wybitny specjalista. Wspaniały człowiek mucha nie siada. Co wyszło z wora? Zboczeniec i pedofil. Było takie słynne małzeństwo, wypadło mi z głowy nazwisko. Zajmowali się zwierzętami, chyba mieli zoo. Robili z nich świętych ludzi niemalże. Do czasu jak okazało się że facet katował słonia...
Jak ja nie cierpię takich plastikowych, wyświechtanych póz. Wszyscy robią z siebie takich ukłądnych i grzecznych. Ronaldo jest bardzo rzadkim wyjątkiem, który sie nie wybiela, a pokazuje jakim jest naprawdę. Jak się cieszy to się ciszy. Jak płacze to płacze. Gdy coś mu dobrze wyjdzie to nie udaje że tak nie jest. Jak mu ktoś nie pasuje to nie uśmiecha się do niego fałszywie. Ja takich ludzi szanuje, którzy może mają rysy, ale są przynajmniej szczerzy. A nie kukły na pokaz.

WhiteDemon

Święta prawda, ale szkoda się rozpisywać, bo ta kobita była zwykłym trollem, która od strony Megan Fox gdzie "toczyłem z nią bój" zaczęła za mną latać po wszystkich dyskusjach i hejtować moje wypowiedzi, ale koniec końców jak widać przegrała tą wojnę. :)

Kubny_

;) Zakwitło we mnie pewne straszne podejrzenie, ale nieważne, bo ewentualnie zaboli tylko mnie...

Kubny_

Btw. pamiętam, lata lemu jak czytałam chyba w Bravo Sport;) wywiad z Kuszczakiem. Rezerwowy bramkarz ManU. I oczywiście było tam pytanie o Ronaldo. Kuszczak stwierdził, że to bardzo dobry kumpel, lubi sobie pożąrtować, że jego medialna otoczka nie jest zbyt prawdziwa. Mówił że dobrze go zna, bo Ronaldo często zostawał z nim po trenigach i ćwiczył rzuty wolne,a przed meczami o większą stawkę, również karne. Do upadłego. Kto oglądał Ronaldo za czasów ManU ten wie, jakie miał tam zajebiste wolne;)
Ale wtedy no byłam bardzo młoda i też tak wierzyłam w to, co piszą media. Że Ronaldo taki sraki.I nie bardzo mi się chciało wierzyć Kuszczakowi, myślałam sobie:
"Kuszczak, ty sobie coś chyba koloryzujesz. Ronaldo przecież on nie jest taki "do ludzi" on się wywyższa. Po latach, jakimś wywiadzie, jeszcze chyba jest na youtubie Coś tam Ronaldo o polskich bramkarzach...i co ja słyszę? Ronaldo bardzo podobnie gada o Kuszczaku.
No to raczej prawda.

Ale nic nie pobije ludzkiej hipokryzji. tak się składa że miałam ogomną przyjemność być na jednym z treningów repry Portugalii w Opalenicy. Zrobiłam se taki mały rekonans. Pytam się parę osób, a one mi mówią, że kibicują Barcelonie, Ronaldo to pedałek i płaczek, nie przepadają za żelikiem, Messi Bogiem, ale skoro przyjechał no to przyszli zobaczyć. Mhm. Przychodzi co do czego, Ronaldo podchodzi do trybun żeby porozdawać autografy, ja nie wierzę własnym oczom...Te same osoby, które przed chwilą na niego jechały, mówiły że nim gardzą, z wywieszonymi jęzorami, błyskiem w oczach, wystartowały jak torpedy, prawie tratując będące tam małe dzieciaki z błaganiem:'Ronaldo, autograf plizzzzz!!!"
No kwa, se pomyślałam.

WhiteDemon

Takich dwulicówców aż nadto, trzeba przywyknąć i mieć głęboko w dupie takich ludzi i plotkarskie media. ;)

Kubny_

Wiem, ale zobaczyć na własne oczy takie zjawisko, o którym właśnie kiedyś czytałam jak Ronaldo mówił, że nie rozumie czemu ludzie na stadionach go wyzywają, obrażają, a potem lecą do niego po autograf, to jest jak obuchem w głowę;) Dlatego tak go też lubię, to jest tak prawdziwa osoba, że szok. Nie ideał, takie coś nie istnieje. To człowiek z wadami i zaletami, ale nie wstydzi się ani tego ani tego. Krysia reprezentuje prawdę i jak widzę, czytam albo słyszę że obrażąją go bezmyślni hejterzy którzy z reguły KOMPLETNIE NIC nie wiedzą o nim, jego życiu, jego początków, i myślą że to taka męska panienka bez zasad, pozer, to rzygać mi się chce dosłownie...Niech sobie obrażają tych którzy na to zasługują. Ale nie, to Krysię sie traktuje jak zło konieczne, które najchętniej przejechaliby walcem, choć nic im nie zrobił. Żenada.

Dla Ciebie wielkie pozdro:)))

użytkownik usunięty
Kubny_

a słuchanie, co ma do powiedzenia na temat swoich samochodów, nikogo do niego nie przekona. To, że spotkał się kilka razy z chorymi dziećmi, to nic szczególnego. Gwiazdy tak robią. Chyba każdy normalny człowiek by to zrobił. Sprzedałby chociaż jeden ze swoich samochodów lub domów i pomógłby bardziej.
Nie powiedział w tym dokumencie NIC głębokiego.

Niepotrzebnie wogóle rozpoczynałem kolejną dyskusję z Tobą... Poco zagłębiać się w kłótnię z kim, kto wogóle nie zna się na ludziach, tylko przeczytał pare artykułów i myśli, że wie wszystko.. Teraz nie dam sobie zrobić wody z mózgu, bo Piłką Nożną a także osobą Cristiano Ronaldo interesuje się od dziecka, więc pewny jestem, że Ty nie masz o tym bladego pojęcia. Tyle i mam nadzieje, że nie będe musiał czytać kolejnego posta najeżdżającego na moją osobę, chociaż raz sobie daruj.

użytkownik usunięty
Kubny_

hahhaha. Znowu mnie rozwaliłeś. Napisałam coś, czego nie umiesz podważyć i od razu się wykręcasz.
Cristiano Ronaldo jest sławnym piłkarzem od kilku lat, więc pewnie jesteś nastolatkiem? Aaaaaaaaa, to wiele wyjaśnia. Dlatego tak bezkrytycznie chłoniesz to, co ktoś powie w mediach. W porządku, rozumiem. Dorośniesz, nabierzesz doświadczenia, nie będziesz taki naiwny.

Interesowałem się piłką już wtedy, kiedy Cristiano grał w Sportingu. ;] Pewnie nawet o tym nie wiedziałaś, ale cóż.

użytkownik usunięty
Kubny_

Wiem, że grał w Sportingu. Wspominał o tym setki razy, cóż... Też się nim zainteresowałam, dopóki nie przekonałam się, jak niewiele ma do powiedzenia. Nie lubię takich ludzi.

Nie ważne co i ile mówi, dla mnie ważniejsze jest to, co pokazuje na boisku i dlatego wg. mnie jest w swoim fachu najlepszy..^^

Kubny_

Nie jest lepszy od Messiego ;)

ElNino94

Ty masz swoej zdanie, ja mam swoje. ;]

Kubny_

..nie jestem kibicem ani barcelony ani realu.. Ale Ronaldo to człowiek od którego można się dużo nauczyć.. dużo osób którzy jadą po Ronaldo poprostu mu zazdrości i tyle... młody, przystojny, ma kase, może mieć kobiety o jakich nie którzy mogą tylko pomarzyć.. a ja wiem dotego że jest świetnym gościem.. każdy trener z którym pracował, każdy zawodnik z którym grał w klubie, każdy kto go zna osobićie nie powiedział na niego złego słowa...a więc ludzie ludzie mniej zazdrości..

tomi1988

Ładnie to ująłeś. :) Nie pamiętam wywiadu, w którym ktoś kto pracował blisko Cristiano i powiedział, że jest debilem, pedałem itp.
Dodajmy jeszcze jego postawe na boisku i wychodzi perfekcyjny piłkarz + zajebisty człowiek. I tyle mam do powiedzenia. ;)

Kubny_

Przykładem : Pique w wywiadzie powiedział,że Ronaldo to świetny gość . Grał z nim w United więc wie. Inny przykład : Messi z premedytacja kopie piłką w kibiców i pogardliwie się śmieje , natomiast Ronaldo przypadkowo wykopując piłke trafia kibica lecz po meczu przychodzi osobiście przeprasza i oddaje mu swoją koszulke i przykład ostatni : http://demotywatory.pl/1840294/Cristiano-Ronaldo oraz to http://demotywatory.pl/3583141/Cristiano-Ronaldo

MCMR7

Ten pierwszy demot - aż łęzka się w oku kręci ;). A nastepny przykład, finał CdR z Barca 5:53 http://www.youtube.com/watch?v=ONpHba40-ck&feature=related Cristiano gratuluje Pinto pieknej interwencji - kilka dni po tym, jak Messi kopnął piłke w tłum...

Kubny_

Dokładnie, dokładnie.

Bo to kwa nie filozof.
Oczywiście zdaję sobie sprawę, że wywiady do Vivy albo jak siedzi przed aktorem Torbicka w Cannes, to to wszystko jest przed spotkaniem ułożone. Jakie pytania i wszystko.
Ale nie sądzę, żeby ten dokument o Cristiano był taki. Przede wszystkim, reakcje Ronaldo są naturalne. Rży tu jak koń;) Zastanawia się nad odpowiedzią. Jakby to było nakręcane sztucznie, to by to trwało z tydzień. Bo już uwierzę że Krycha znalazł by na to czas. No bo przecież on nie ma nic do roboty. Nie trenuje, nie gra od cholery spotkań w lidze, on tylko jest celebrytą tańczącym w programach. I ma czasu od groma. ogólnie to siedzi gdzieś na pustelni gdzie go nikt nie zna i nikt niczego od niego nie chce...
Ja nie mogę, co za ludzie.

Kubny_

CR7 rto jedyny piłkarz ,który opanował całą swoją technikę do perfekcji! nie ma lepszego gracza!!

cinek7823

Oglądało się Ronaldo Tested To The Limit wczoraj, co? ;))

Kubny_

ta ;p ,ale i bez tego dokumentu bym tak sądził CR7 to mój idol odkąd przeszedł do MU i od tamtej pory dużo czytałem o nim itd.
pozdrawiam kibica Realu ;)

cinek7823

Szczerze powiem, że ten dokument mnei tylko utwierdził, że Cris jest piłkarzem niesamowitym. Niektóre rzeczy przedstawione w filmie były wręcz neiwiarygodne, np dośrodkowania "po ciemku". Także jest moim idolem odkąd przeszedł do Diabłów. A grą od sezonu 2007/08 sprawił, że go pokochałem. ;d Pozdrawiam kibica ManUnited. ;)

Kubny_

hehe twój ulubiony klub to Real a na 2 miejscu diabły a u mnie na odwrót ;)
wkurza mnie że go nie doceniają i wszędzie tylko barca srarca klub którego nienawidzę messi to messi tamto :):)

cinek7823

Ja owszem miałem szacunek do Messiego - do czasu. A dokładnie to dnia pierwszego z tej serii czterech klasyków w zeszłym sezonie. Jego odkopnięcie piłki w trybuny a potem ten szyderczy uśmieszek, przecież on kogoś trafił w głowę. Dalej już tylko mnie utwierdzał, prowokacjami w czasie Superpucharu. A Ronaldo w tych wielkich starciach pokazywał klasę, nigdzie sie nie wcinał, stawał sobie obok i się przyglądał.

Kubny_

wszedzie w reklamach ronaldo ,rozpisują się tylko o ronaldo filmy są poświęcane ronaldo widac juz po tym kto jest lepszy ,ja też od sezonu 07/08 go pokochałem i do teraz go kocham ;p

cinek7823

Szczerze to jedyny dokument jaki oglądałem o Messi to był odcinek z serii "Bohaterowie futbolu". A jakbym liczył te o Cristiano to widziałem już z trzy. A nie oglądąłem jeszcze "Cristiano Ronaldo The Boy Who Had A Dream"

Kubny_

te filmy bochaterowie futbolu lepiej obejrzyj o Henrym lub Beckhamie ;) a nie o messim...

cinek7823

a messi i tak zgarnie złotą piłkę ,bo jest pupilem uefy

cinek7823

Wiesz, Cristiano i Messiego nie można porównywać, bo są zupełnie różnymi piłkarzami. Lionel Messi to skromność i "wzruszająca historia" a Cristiano - ciężka praca i charówka. Do tego Cristiano nagrodzono Złotą Piłką podczas gry w ManUnited, czyli w najlepszej lidze świata, gdzie Messi by sobie kości połamał, a raczej jemu by połamali. I to jest mój argument, w La Liga radzi sobie tak samo dobrze, a nawet lepiej (40 goli z zeszłego sezonu).

Kubny_

złota piłka dla Cristiano! :) i tak

cinek7823

W moim sercu kibica on dostaje Złotą Piłkę co roku. A tego plebiscytu trochę nie rozumiem. Xavi? Xavi powinien być nomnowany co sezon, bo jego poziom gry jest z roku na rok taki sam - fenomenalny. Bardziej na jego miejscu bym widział Robina Van Persiego...

cinek7823

Widziałem większość odcinków, m.in z Messim. ;]

Kubny_

prawda co do xaviego ,ale czy van persie był taki dobry teraz gra świetnie od tego sezonu ale wcześniej nie był już taki zajebisty ,gdy w 2010 wygrał messi się wku***em bo według mnie wtedy piłke powinien dostać sneijder

cinek7823

Dokładnie, ale Van Persie po wyleczenie kontuzji od początku 2011 roku stzrela jak natchniony, a Złota Piłak jest za rok, a nie sezon. ;)

Kubny_

pewnie masz racje ,ale jakoś po prostu nie pamietalem by tak RvP gral od poczatku ;p kozak piłkarz szkoda mi bylo go i szczesnego jak dostali w dupe 8:2 :)

cinek7823

Od początku roku stzrela w co drugim meczu gola mniej więcej, piłkarz fanatstyczny, walczy teraz Arsenal o podpisanie z nim nowego kontraktu, bo bieżący niedługo wygasa, szkoda by było gdyby i on odszedł z Londynu. ;/ A co do 8:2 to była plaga kontuzji, a CI piłkarze byli w takiej formie jakiej byli - bez komentarza. Wg. mnie Szczęsny zawinił wtedy przy jednej bramce - jak dał się Andersonowi zdekoncentrować. ;d

Kubny_

andersonowi?
idealnie Robin pasuje do arsenalu ,jestem oddanym kibicem MU ,ale szanuje arsenal fajnie jesli to prawda ze maja wypozyczyc Henrego :D

Kubny_

http://www.youtube.com/watch?v=KxmemHiNdaI

cinek7823

Widziałem, nie kopnął specjalnie - celował w bramkę. ;p

Kubny_

http://www.realmadrid.pl/index.php?co=aktualnosci&id=37274 Prosze bardzo, gdyby Złotą Piłkę przyznawało nadal tylk oFrance Football, to w tym plebiscycie (gdzie głos mają internauci) tegorocznym zwycięzcą byłby Cristiano. Jak widać ludzie bardziej doceniają jego 40 bramek w La Liga i wkład w awans Portguali na Euro 2012 - zaczyan tej kadrze dawać coś czego nie potrafi dać Argentynie Messi. ;)

Kubny_

i co sądzisz o gali?... -.-

cinek7823

Wiesz, ja mma własne poglądy. Wg. mnei Messi na ZP zasługiwał 3 lata temu - i ją dostał. Rok temu należała się Sneijderowi a w tym roku wg. mnie Cristiano. 40 bramek i pobicie fantastycznego rekordu + Złoty But i puchar CdR, ale ten rekord to jest coś neisamowitego i wiedziałem, że ZP dostanie Messi, ale po cichu dalej liczyłem na Crisa, no cóż.. -.-

Kubny_

też wiedziałem ,że ją dostanie i też uważam że 3 lata temu na nią zasługiwał ,rok temu Sneijder ,a teraz ronaldo i jeszcze ze rooneya okradli z bramki! -.-

cinek7823

Jesli chodzi o nominacje to bramke Neymara rozumiem, ale ten gol Messiego z Arsenalem? Przecież to nie był gol na miare najlepszej TOP3 2011... Za to Neymara na pierwsze miejsce tez nie zasługiwał. Rooneya bez dwóch zdań najpiekniejsza. Zapisze się na zawsze w kartach Historii PL i to mamy na pocieszenie przynajmniej. Pieprzyć UEFE .;]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones