Corey Stoll

Corey Daniel Stoll

7,3
16 438 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Corey Stoll

jest ciągle łysy, jak tak fajnie wygląda z włosami choćby w The Strain?

nikike

Może dlatego, że wyłysiał, a w "The Strain" nosi perukę.

Szymonyeti

Serio serio?

nikike

Wklep sobie go w Gógel Grafika i przyjrzyj się. Na niektórych zdjęciach widać, że podgala sobie "wianuszek".

Szymonyeti

No doczytałem trochę, dzięki za informacje.

nikike

Wg lepiej mu w lysinie.Zdziwilem sie ze nie jest lysy i w The Strain ;)

luquepl

Z tego co Del Toro i sam Stoll gadali, to najwyraźniej wszystko do tego zmierza.

nikike

Hej popatrz na jego zdjęcie - po prostu nie ma włosów. A jak się nie ma to trzeba głowę ogolić, a nie kombinować z zaczeskami. Nie każdy to Połomski, nie każdy to Brad Pitt :)

Wilhelm_von_Birkhausen

Przecież Połomski chyba sobie przeszczepiał włosy?

nikike

Mi się wydaje, że ma perukę :)

Wilhelm_von_Birkhausen

a jak ktoś ma brzydką czaszkę? np. taką spiczastą albo z tyłu ma płaskogłów?

liquid_ice_man

No to ma podwójnego pecha ;)
nie wiem co można wtedy zrobić...
tak jak napisałem wcześniej - jak się włosy zaczynają sypać to trzeba głowę ogolić a nie kombinować z zaczeskami, maskowaniem, to wygląda tylko gorzej, właśnie dlatego, że to od razu widać.
No a jeśli ktoś może sobie zrobić przeszczep, no to niech sobie robi.
Kształt czaszki hmm pewnie z tym jest jak z kobietami - ktoś lubi rude, ktoś brunetki, a ktoś blondynki, byle z ciemnymi oczami etc.
:)

nikike

Według mnie 100 razy lepiej wygląda bez włosów!

nikike

Mógłby zagrać Voldemorta. :D

nikike

moim zdaniem wygląda bardziej charyzmatycznie bez włosów.

Muwistar

Ogólnie dobrze gość wygląda

nikike

Ja dopiero oglądam pierwszy sezon The Strain, zresztą świetny, i gapię się na niego z zachwytem, bo zajebi..cie wygląda z włosami. Niestety widziałam już jego zdjęcia z późniejszych sezonów, gdzie ma ogoloną głowę i do tego zarost (znienawidzona przeze mnie kombinacja) i jestem bardzo zawiedziona... No ale trudno, siła wyższa.
Moim zdaniem 100 razy przystojniejszy z włosami.

użytkownik usunięty
nikolatesla

też nie lubię kombinacji łysol + zarost. Zwłaszcza, jeśli facet jest przystojny. No chyba że jakiś milimetrowy ten zarost.

nikike

A to fakt

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones