Claire Danes

Claire Catherine Danes

7,9
12 137 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Claire Danes

czy ktoś oglądał film " gwiezdny pył" grała tam gwiazdę która miała na imie Yviane i stała sie najlepszą przyjaciółką pewnego chłopaka imieniem Tristan
a jeszcze starała się j ą dopaść czarownica świetny film

rozilla

Ja byłem na tym w kinie i jeszcze potem na kompie 2 razy oglądałem,ten film to arcydzieło,w którym zauroczyła mnie Claire Danes,ona jest boska!!!

rozilla

Też byłam w kinie. Film przecudowny, Claire wspaniała :)

konto_przeniesione

ja tez ogladalam i strasznie mi sie podobal :)
ciekawie wciagal;)

rozilla

Książka jest świetna.
Jak wszystkie powieści boskiego Niela Gaimana.

rozilla

Fakt, jest ładna ale niestety troche słabo gra. Pare kilo tez by jej nie zaszkodziło, strasznie schudła :)

rozilla

Miała genialny akcent w tym filmie - zwróciwszy uwagę na to, że nie jest brytyjką ;)

rozilla

mnie tez juz ponad rok minal od obejrzenia tego filma - trzeba powtorzyc :)

rozilla

Film jest najpiękniejszy pod gwiazdami, że tak powiem :D
Kocham ten film, Clire była urocza i zagrała najlepiej jak się dało. Tristan też boski.

użytkownik usunięty
ellenka14

Gwiezdny pył to jeden z moich ulubionych filmów fantasy :) a Claire jak zawsze piękna

rozilla

całkiem przyjemny film, ale Claire mi się niezbyt w nim podobała-mam na myśli wygląd.za to akcent bezbłędny. Ale i tak najlepszy epizod z De Niro xD

rozilla

dokładnie, ten epizod zwalił mnie z nóg, był przezabawny a ta mina septimusa:D:D:D

rozilla

piękny, magiczny film i bardzo mądra baśń, a De Niro pokazał prawdziwy talent komediowy

dorota_ewa

oooo tak! De Niro był bezbłędny i ta jego różowa kiecka! A film musze przyznać - cudowny (obejrzałam 2 razy i sądzę, że na tym nie koniec).

rozilla

Film rzeczywiście fajny, niewiele się takich teraz kręci (mam na myśli jakość w stosunku do gatunku jaki reprezentuje). Ale aktorsko wydał mi się taki sobie. Claire lubię, jako Julia była boska, widziałem ją w paru innych filmach (np. Zaklinacz deszczu, W matni, Ucieczka od życia) i w każdym mi się podobała, ale w "Gwiezdnym pyle" mnie nie zachwyciła. Tak samo zresztą Pfeiffer, mogła więcej ze swojej roli wycisnąć. Ale i tak oglądałem "Pył" z dużą frajdą.

użytkownik usunięty
Jamal_Malik

oglądałam. film zajebisty! mogłabym go oglądąc milion razy! Claire, ma bardzo fajny i wyrafinowany akcent, i taki mi się właśnie bardzo podoba! Laska powiem, nawet ładna [ w porównaniu do kheiry knigeghtley czy jakoś tak:P] musze zobaczyc w każdym razie go jeszcze raz! POLECAM

rozilla

uwielbiam ten film ale z chęcią zamieniłabym role Claire Danes i Sienny Miller

Catalina

zgadzam się :)

Catalina

chociaż po obejrzeniu filmu, cofam wcześniejszą wypowiedź :)

LadyAnarchy

Wg mnie Claire świetnie sprawdziła się jako Gwiazdka z nieba :) Miller bardziej pasuje do zagrania takiej zimnej ...kobiety ;)

użytkownik usunięty
rozilla

tak! Film jest cudowny!! A jeden z najlpszych tekstów: już wolałam jak nazywałeś mnie mamą:D

Nie chce mi się rozpisywać. Po prostu SUPER film!! Jedyny film fantastyczny, który mnie nie nudził ;)

rozilla

Film świetny pod każdym względem,może się narażę ale jeden z nielicznych
filmów które są lepsze od książki.

użytkownik usunięty
rozilla

tylkp

rozilla

Świetnie wpasowała się w Gwiezdnym Pyle w swej roli. Naprawdę urocza. :-)

rozilla

Film jest jednym z najlepszych produkcji fantasy tej dekady i będę go oglądał w nieskończoność. Podoba mi się w tym filmie to jak Tristan przechodzi metamorfozę z głupiego zakochanego chłopczyka w uroczego młodzieńca, który zrozumiał co to naprawdę jest miłość :D:D A De Niro przezabawny i to jak sterował statkiem :D Pełen kunszt aktorski.

rozilla

ja obejrzałem to z 100 razy arcydzieło i w dodatku jeszcze Yveine boska

Miley**

nom nawet mi sie podobało a takich romansideł nie ogladam:)

rozilla

dobry film, dobra rola, dobra Claire! :D

rozilla

Ja oglądałem. Najlepsza jej rola.

rozilla

Cóż mogę więcej powiedzieć? Niby wszystko już tu napisano, ale i ja dołożę swoje pięć groszy:
-Claire nie grała w tym filmie nieziemskiej kobiety, ona po prostu była nieziemską kobietą.
Film jak dla mnie fenomenalny, postmodernistyczna zabawa konwencją baśni mająca wiele uroku i humoru.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones