Cillian Murphy

8,9
81 441 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Cillian Murphy

czasem patrzę na Niego i myślę, że jest cholernie przystojny i seksowny. a potem mam wrażenie, że jest jednak brzydki i jakiś.. pedałkowaty :) naprawdę całkiem mieszane uczucia.

Fornettka

Mam dokładnie tak samo! Jeszcze te jego oczy - z jednej strony takie pięknie niebieskie, a z drugiej takie upiorne i przerażające. :D

terrawitka

Bo on tak naprawdę jest przeciętny a nawet brzydki jeżeli chodzi o urodę lecz aktorsko to wybitnie zdolna i intiligentna bestia, a to sprawia że wydaje się kobietom bardziej ciekawy i przystojny niż jest w rzeczywistości.

Rahabiel

Uroda demona.

Rahabiel

Hmm, mów za siebie... Dla mnie jest piękny. Kwestia gustu, a w jego przypadku to powiedzenie wyjątkowo ma rację bytu, ponieważ jego bardzo charakterystyczna uroda niektórych zachwyca, a innych niekoniecznie.

selena78

Demony to piekne zbuntowane anioły koleżanko. Ja mówię za siebie, he, he, he.

Rahabiel

A co to znaczy, "naprawdę jest przeciętny a nawet brzydki jeżeli chodzi o urodę" a czyja to prawda, bo po za klasycznymi kanonami piękna to raczej kwestia indywidualnych preferencji. Murphy na pewno jest charakterystyczny i wyrazisty, a przy tym ma też zdolność do metamorfozy co w jego fachu jest dużą zaletą.

Rahabiel

"aktorsko to wybitnie zdolna i intiligentna bestia" i dałeś mu tylko "8"?! ;o

użytkownik usunięty
Rahabiel

Nie, to nie to. Doskonale powyższe dziewczyny rozumiem - ja tak mam z moim facetem, a wcale aktorem nie jest.
(W dodatku jesteśmy parą już parę lat, a ja nadal nie wiem czy ma oczy piwne, czy zielone. No zmienia kolory kameleon jeden!)
Chyba stąd powiedzonko "przystojny brzydal". :)

użytkownik usunięty

Ok, właśnie obejrzałam sobie film z tym panem i wycofuję co powyżej napisałam. :P
Nie rozumiem co powyższe dziewczyny widzą w tym gościu. Strach się bać.

a jakiż to film?

użytkownik usunięty
Fornettka

Nie ważne jaki film, nie chodzi o grę aktorską tylko o facjatę.
Ale proszę - "Red Eye".
A jak jesteś jego fanką, to polecam "28 dni później".

jak możesz domniemywanej fance polecać jeden z jego popularniejszych filmów?
fanką nie jestem, 28 Dni Później widziałam wieki temu.
w Red Eye też jest spoko.

użytkownik usunięty
Fornettka

Mogę i właśnie to zrobiłam. ;D
Btw genialny masz ten utwór na blogu.

dzięki ;)

terrawitka

Ma to coś, błysk w oku.

terrawitka

Oj, zgadzam się z tobą w 100 procentach. Jego spojrzenie jest czasem przerażające ale i zarazem pociągające. Ma w sobie to coś co sprawia, że się go zapamiętuje. Jego twarz jest charakterystyczna i idealnie nadaje się do ról, które odgrywa.

Fornettka

pociągający

Fornettka

A myślałam, że tylko ja tak mam xD w filmach wygląda świetnie i zawsze mi się podoba, ale na zdjęciach różnie... jakby nie był fotogeniczny. Chyba, że ma tą swoją rudą brodę wtedy cieżko oderwać wzrok.

Fornettka

Moim zdaniem on jest nie tyle pociągający jako mężczyzna co z jakichś przyczyn przyciąga uwagę. Ja osobiście mam chyba słabość do aktorów pochodzenia celtyckiego, nawet jak nie wiem, że są takiego pochodzenia. I Cillian ma ładne imię. Podobno trzeba wymawiać "Kilian" a nie z angielska "Silian".

Fornettka

on jest feeeeeeeeeeeeee !

Fornettka

Też tak różnie na niego patrzę. Nie podoba mi się, ale czasem mam wrażenie że wygląda spoko, jak normalny facet, a czasem wydaje mi się zbyt kobiecy, gejowaty... Nie wiem, może to przez Peacock i Śniadanie na Plutonie... Niby jest hetero.

użytkownik usunięty
Fornettka

A mnie podobają się jego oczy i głos :)

Fornettka

Trudno stwierdzić, jego wygląd nazwałabym intrygującym ;]

Fornettka

podoba mi się Twoja wypowiedź! ;P i rzeczywiście,jest w nim coś takiego...dzikiego i mam podobnie,raz wydaje mi się,że jest taki lalusiowaty a znów innym razem wydaje mi się naprawde przystojny...

Fornettka

Według mnie nie jest on przystojny, ale niesamowicie interesujący. Doskonały do roli psychopaty :)

Fornettka

to samo odczucie, ale znika przy seansie Peaky Blinders. stworzył niesamowitą postać + ujęcia, jakie serwują realizatorzy - ech :)

użytkownik usunięty
Fornettka

mam to samo ;D

Fornettka

Przy tak ambiwalentnych odczuciach oznacza to,tak naprawdę, że dana osoba jest w opinii oceniającego interesująca,intrygująca ,pociągająca,przykuwająca uwagę,niesamowita itp.,itd. czyli..... nie jest nijaka, jest "jakaś" - bardzo mocno. Myślę,że zwłaszcza dla osób publicznych z kręgu sztuki jaką jest film, nieciekawa,tuzinkowa postać to duży minus w karierze

Fornettka

jest dziwny i tyle, trochę się go boję:/
Trochę dziewczęcy, trochę dziwadło, trochę psychopatyczny, trochę nawiedzony i sztuczny, trochę jak sztuczna inteligencja, trochę jak introwertyczny nadwrażliwiec. Taki cudak.

Fornettka

Czasami przypomina mi Benedicta Cumberbatcha, szczególnie, gdy ma loczki na głowie. Mógłby go grać bez charakteryzacji ;)

Fornettka

MI się strasznie podoba, przystojny, seksowny i jeszcze genialny aktor, uwielbiam.

Fornettka

Dla mnie to taka "uroda psychopaty", jednocześnie odpycha i przyciąga, przygniata też charyzmą ;)

AnitaBlake

No coś w tym jest, ale i tak sprawia, że trudno oderwać wzrok i jest w moim typie. Zwłaszcza w Peaky Blinders robi wrażenie :D

amcia77

Mnie się wydaje, że i ja mam taki typ urody.
Zgodzę się, że jest w tym cząstka pierwiastka żeńskiego (a może większość?).
Ciemne włosy, delikatna uroda, nieco nieprzytomny/obojętny wyraz twarzy, kobiece rysy twarzy oraz delikatne oczy.
No nie wiem czy to prawidłowy opis, ale myślę, że mam podobnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones