Cillian Murphy

8,9
81 587 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Cillian Murphy

Brakuje mu tylko szansy, aby otrzymać jakąś dobrą rolę w wybitnym filmie. Mam nadzieję ,że będzie mu to dane.

Rob_Rock

Też własnie sie zastanawiam dlaczego tak zdolny aktor, gra w słabych filmach.

wolth

W słabych? Jest wiele rewelacyjnych filmów, w których gra. A jego serial "Peaky blinders" jest genialny. Nie musi wcale grać w jakichś amerykańskich superprodukcjach, nie potrzebuje tego.

shanti1993

W sumie masz racje, sugerowałem sie ocenami na filmwebie bo jedyne co z nim oglądalem to peaky blinders, incepcje i batman.

wolth

Samo "Peaky blinders" jest dla mnie genialne, dawno nie widziałam tak dobrego aktorstwa w serialu. A on ma kilka ważnych ról na koncie. "Śniadanie na Plutonie", "Wiatr buszujący w jęczmieniu". No u Nolana zagrał, tylko Amerykanie chyba się boją dawać takim aktorom główne rolel. Lepiej niech gra w brytyjskich klimatach. Ja takie wolę. :) No i gość świetnie wygląda jako kobieta xD

shanti1993

Cillian w Peaky blinders jest jak Suarez w Liverpoolu. Ciągnie ten serial, bez niego by sie posypał.

wolth

Czy ja wiem. W "Peaky blinders" wszystko jest na świetnym poziomie. Genialna muzyka, dbałość o każdy szczegół, te ich stroje. Oglądam wszystkie odcinki praktycznie z zapartym tchem. Uwielbiam brytyjskie klimaty. W drugim sezonie Tom Hardy bardzo szarżuje i jest świetny. A co do Suareza to nie wiem, wolę Chelsea :P

shanti1993

To prawda, wszystko w tym serialu jest na najwyższym poziomie. Ale paradoksalnie trudno go sobie wyobrazić bez Cilliana, choć reszta też niby bez zarzutu. Jest tak magnetyzujący, że skupia wokół siebie całą resztę. Prawdopodobnie z innym aktorem nadal byłby świetny, ale chyba już nie wybitny. Dzięki Cillianowi zapiera dech, to jest taka cienka granica między czym dobrym a dotknięciem geniuszu.

wolth

W takim razie polecam obejrzeć przede wszystkim "Śniadanie na Plutonie", ale też np. "Wiatr buszujący w jęczmieniu", czy krótkometrażówki z udziałem Cilliana (a parę ich jest!) :)
Z każdym obejrzanym filmem doceniam go coraz bardziej. Jest naprawdę niesamowitym aktorem i potrafi cholernie wczuć się w rolę. Do tego ma w sobie coś magnetyzującego. Mam nadzieję, że zostanie wreszcie należycie doceniony!

Rob_Rock

Też mam taka nadzieję, bo facet ma i talent i niesamowitą twarz!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones