Christopher Meloni

Christopher Peter Meloni

7,4
4 449 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Christopher Meloni

Są identyczni. Nie moge ich odróżnić.

zuzza8

Dla mnie Mark Strong jest bardziej podobny do Andy Garcia :)

Red_enigma

Andy Garcia?! Z której strony niby przecież Garcia to typowo latynoska uroda zupełnie inna niż u Meloniego. Marks Strong i Stanley Tucci oni są podobni ale nie Garcia!

zuzza8

Christopher Meloni i Elias Koteas wygladaja jak bracia blizniacy.

sasza99

Wszystkie ww. przypadki są ciekawe. ja bylem przekonany cały czas, że recepcjonistę w hotelu Flamingo w "Las Vegas parano" zagrał Jon Hamm, dopóki nie trafiłem i nie sprawdziłem Meloniego. Jest faktycznie podobny do Koteasa i troche do Stronga, ale jak zauważył(a) Red_enigma Strong jest bardziej podobny do Garcii (no, może nie teraz kiedy Garcia się spasł). Ale swojego czasu byłem przekonany, że głównego przeciwnika Holmesa w nowej wersji grał Garcia a to cały czas był Mark Strong!

sasza99

mi też ogromnie przypomina Eliasa Koteasa!

Necro_feel

Zgadza się, ostatnio oglądałem The Killing i uderzające podobieństwo Meloni i Koteas.

sasza99

I żeby było śmieszniej, są w identycznym wieku. Koteas jest starszy o 22 dni :) Wyglądają jak klony ;d

zuzza8

Albo Stanley tucci i Pepe Reina też podobni wszyscy czterej xDDD



zuzza8

ZUZANNA ten aktor jest bardzo podobny do Eliasa Koteasa a do M.Stronga trochę. Sama sobie ocen...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones