Chris Hemsworth

8,3
82 073 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Chris Hemsworth

Lubię go i wcale nie za wygląd, choć miły on dla mych oczu, a to zawsze dodatkowy atut ;) żałuję tylko, że ma takie kiepskawe filmy w swoim dorobku. W "Wyścigu" był bardzo dobry, daje rade jako Thor, nawet jako Łowca, ale to niestety tylko produkty, maszynki do zarabiania pieniędzy przez hollywoodzkie grube ryby. Szkoda żeby przepadł, ale po "W samym sercu morza", które okazało się kolejną klapą w jego karierze, wytwórnie mogą być nieufne. A żal byłoby gdyby utknął jako Thor do końca swojej kariery.

__luthien__

Ostatnio czytałam o tym z nagłówkiem ,,Chris Hemsworth nie jest wielką gwiazdą". Hollywood kuleję najlepszym przykładem jest Johnny Deep jego ostatnie filmy okazały się wielkimi niewypałami. Kiedyś to dobre filmy robiły z aktorów gwiazdy, dziś Hollywood oczekuję, że gwiazda wystąpi w byle czym i przyniesie milionowe zyski. To błędne koło.
Wracając do Chrisa też uważam, że Wyścig to jego najlepszy film w karierze.

__luthien__

Jak dla mnie ma zbyt charakterystyczny wygląd przez co prawie zawsze wygląda tak samo, jakby go nie przystroić. Niebieskooki blondyn z zarostem. Poznasz czy w długich czy krótkich włosach, czy w zbroi czy w mundurze. Brak mi w nim czegoś, co pozwoliłoby zapomnieć o poprzednich rolach i ujrzeć w innym świetle. I zaznaczam, że znam aktorów, którzy potrafią w różnych rolach wypaść tak, jakby byli zupełnie innymi osobami. Nie żebym go nie lubiał, nie żywię do niego niechęci, to po prostu moja opinia.

Toshiroyuki

Masz rację. Dobrze by byłu gdyby może zaryzykował i zagrał w jakiejś niszowej produkcji, kogoś zupełnie innego niż do tej pory. Mniejsza kasa, ale może odbiłoby się na dalszej karierze.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones