Chloe Bennet

Chloe Michelle Wang

8,0
1 801 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Chloe Bennet

Myślałem, że z 26, 27, a tu taka młoda i śliczna dziewczyna, świetna jest w Agentach Shield w roli Skye, oby ta rola wywindowała ją wysoko.

Frieza

Nie chcę zakładać nowego tematu dlatego wepnę się tutaj i zaproponuję takie profilowe

https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/t1.0-9/1484110_1445640742326027 _847384140_n.png

=D

Frieza

No ona jest świetna, mimo iż tarcza słaba to oglądam tylko ze względu na nią.

robert163

Jak dla mnie to ona właśnie jest główną przyczyną, że serial stoi a raczej leży na poziomie dna. Może i ładna ale aktorka fatalna.
Poza tym jest w niej coś takiego irytującego.

scrappy123

Nie mówię, że oglądam ze względu na jej aktorskie umiejętności :)

robert163

Według mnie drugi sezon trochę podratował sytuacje, jest lepiej niż w pierwszym.

salamander1994

Oglądaj cały serial., warto. Sezon 4 jest świetny, zwłaszcza arc LMD i Framework.

scrappy123

Z poczatku 1 sezonu moze troche dretwo grala ale od 2 sezonu sie rozwinela i teraz jest bardzo dobrze. Jakby nie patrzec to miala 20 lat jak zaczela grac i to byla jej pierwsza powazna rola. Chloe ostatnio korzystajac z tego, ze po raz pierwszy ma pelny urlop miedzy sezonami (wczesniej miedzy sezonami miala zawsze szkolenia z boksu i kickboxingu) przyjela jedna z glownych rol w jakims filmie wiec sie rozwija aktorsko.

Frieza

Nic dziwnego, że tak myślałeś, głównie dlatego, że zwykle nastolatków w filmach grają aktorzy po 30-stce. dobrym przykładem, jest serial community :)

Frieza

Szczerze talentu to ona nie ma , ale z tego co widze po filmografii to jest poczatkujaca aktorka moze kiedys sie wyrobi , jednak ze urody jej nie poskapie .

Darthalex

Ona jest świetna :D .

Darthalex

tak jak piszesz ,ale jak pikna

Frieza

A prawda jest taka, że Skye jest z 1988r, a Chloe Bettet (aktorka) z 1992r :D

Frieza

Heh, dwa lata starsza ode mnie a już ma karierę w serialu na światowym poziomie - to się nazywa wygrać życie.

doliwaq

Zgadzam się z komentarzem powyżej, ode mnie jest młodsza o rok :(

doliwaq

a co ja mam powiedzieć? urodziła się tego samego dnia co ja :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones