Chloe Bennet

Chloe Michelle Wang

8,0
1 801 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Chloe Bennet

Mógłbym patrzyć w te oczy godzinami ;)

pejot82

Zwykła, śliczna dziewczyna. Znam ją tylko z serialu Marvel's Agents of SHIELDS, nie robi na mnie większego wrażenia. To już o wiele bardziej mi się podoba Elizabeth Henstridge, też grająca w tym serialu. Uważam, że ma trochę nietypową urodę, która może, ale nie musi się podobać i to czyni z niej znacznie ciekawszą osobę, przynajmniej pod kątem wizualnym.

alistair80

Ona tez jest ladna.

GumiakLK52O

Elizabeth z kolei robi na mnie ogromne wrażenie. Lubię trochę nietypowe twarzyczki.

pejot82

Naprawdę ładna.

pejot82

ojj takk , dupeczka jest !

pejot82

czy ona ma lekkiego zeza? nie moge wylapac ale mam wrazenie ze oko jedno jej ucieka. i tak jest sliczna :D

darkangel22

Tak ma drobnego. Coś w stylu Mary Elizabeth Winstead. Mimo wszystko, uważam, że dodaje jej to uroku.

ponczi88

... ludzie to nie jest zez tylko kat postrzegania oka .... Tak sie dzieje kiedy robi sie zdjecia przy wielkiej masie reflektorow ... Zez jest wtedy kiedy oczy sie rozbiegaja albo zbiagaja samoistnie , czesto jest tak ze kiedy koncentrujemy sie na jednym punkcie , szczegolnie podczas robienia zdjec , oczy przybieraja nienaturalny kat ....
Nie robcie z siebie az takich Ignorantow bo to az boli kiedy sie to czyta.

Sabcio1234

No cóż może masz racje, jeśli chodzi o zdjęcia, ale widać to podczas filmu.

pejot82

Nie no ładna jest, chętnie by się obejrzało ją w innej produkcji ;)

pejot82

Ładniejsza jest Elizabeth Henstridge, ale każdy ma swój gust:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones