Charlotte LewisI

7,2
436 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Charlotte Lewis

W wywiadzie z 1999 przechwalała się,że była w związku z reżyserem przez 6 miesięcy i ,że romans rozpoczął się jak miała 17 lat. W zeszłym roku 2 razy jeździła do Paryża, żeby się z nim spotkać, ale on był zbyt zajęty.
Teraz się mści ta pseudo aktorzyna. :/ Całość można przeczytać po angielsku pod poniższym linkiem.

http://www.dailymail.co.uk/femail/article-1278722/I-forgive-Polanski-Im-telling- truth-Roman-knows-Actress-Charlotte-Lewis-claims-abused-director-16.html


carriebradshaw

Przypomina mi sie stary kawał

aktorka opowiada koleżance o niedawnym obiedzie ze znanym reżyserem:
- Pokazał mi scenariusz. Wiesz, główna rola jakby dla mnie stworzona.
Potem poszliśmy do niego, żeby omówić zamysł filmu. I w trakcie rozmowy ten bydlak mówi mi, że widzi mnie w roli pokojówki, która na ekranie nie mówi ani słowa!
- No i co? - pyta koleżanka.
- No wiesz, roześmiałam mu się prosto w jajca!

lpalka

niezłe

lpalka

;D

carriebradshaw

Jednak ten Polański ma coś z pedofila,zrozumiał bym to jak by miał romanse z pełnoletnimi dziewczynami, a ten z dziewczynkami najmłodsza miała 13 lat,stary zboczeniec wykorzystywał swoje nazwisko pieniądze i obiecywał młodym dziewczynka karierę,jednak kara powinna go spotkać nie ważne że jest już stary.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
janosik_filmaniak

Ta 13 letnia "dziewczynka była już od kilku lat aktywna seksualnie, a zanim ją Polański "zgwałcił" zaliczyła m. in. Jacka Nicholsona. I to nie Polański obiecywał karierę, tylko one się pchały na zakrapiane imprezy, żeby coś ugrać, mimo że nie miały odpowiednich predyspozycji. Dziwne, że Nastassja Kinski nie zgłaszała żadnego gwałtu, a Emmanuelle Seigner nawet za Polańskiego wyszła za maż. Obie tez były nastolatkami, tyle że utalentowanymi.

jomar

"a zanim ją Polański "zgwałcił" zaliczyła m. in. Jacka Nicholsona." Skąd ty wziąłeś takie rzeczy :D a ja za to czytałam że Nicolson ostrzegał Polańskiego żeby tego nie robił, że 13-latka to przesada. I na oczy jej nawet nie widzial bo był wtedy w Europie. A to że Kinski i Seigner Polańskiego o nic nie oskarżyły wcale nie znaczy że postępował dobrze. To wciąż były nastolatki a on miał ponad 40 lat.

carriebradshaw

wczoraj zaczął sie proces

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones