Charlotte Gainsbourg

Charlotte Lucy Gainsbourg

7,3
9 408 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Charlotte Gainsbourg

ma swoje lata stad ten wyglad, ale tak to jest niesamowita...

lcasei

kryptogej czy jakis pervert? :( to jedna z najbrzydszych najbardziej aseksualnych i odpychajacych aktorek współczesnego kina ... moze do okulisty? :D

Syrinx

no dobra, rzeczywiscie.. zobaczylam inne zdjecia i nie wyglada, az tak dobrze. A wzrok mam dobry dziekuje i bynajmniej nie jestem gejem :)

Syrinx

bez przesady.

mikkon

przeciez bez przesady napisalem :(

Syrinx

Co do oceny Szarlotty - zgadzam się w pełni, natomiast lcasei raczej nie może być kryptogejem, bo to kobieta :)

Syrinx

przecież to jedna z najstarszych prawd świata - gusta są różne, więc jaki ma sens pisanie czegoś w stylu "do okulisty", "jedna z najbardziej odpychających" itd?Potem się ludzie niepotrzebnie kłócą, a rozwiązanie jest takie proste - Ty lubisz to, ja lubię tamto.

veronicoletta

jest cos takiego jak np norma oceny wygladu itp do tego co ma do tej opini jak sie okazalo opinia laski? to chlopakom ma sie chyba podobac dziewczyna a nie innym dziewcyznom do tego obiektywnie ta aktorka jest odpcyhajaca ! nie wierzysz ? zrób sobie badania opini mezczyzn np na populacji 100osob zobaczysz jakie dostaniez wyniki :P

lcasei

Ma swoje lata??? Sophia Loren ma swoje lata...wiek nie ma tutaj nic do rzeczy, bo Charlotte Gainsbourg ma urodę typowej nieciekawej Angielki, jak dla mnie była nieatrakcyjna zarówno w wieku 20 jak i 40kilku lat. A weźmy np. taką Leslie Bibb, aktorka z niej co prawda żadna, ale jest po 40stce, a wygląda super...nikt by jej tyle nie dał.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones