Charlie Hunnam

Charles Matthew Hunnam

8,2
25 145 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Charlie Hunnam

Czytam Wasze opinie i zaczynam się zastanawiać, czy ten portal został utworzony dla pasjonatów kina, czy może ma służyć jako arena zaciętej walki między zwolennikami i przeciwnikami tego, bądź innego aktora. Ja osobiście ogromnie podziwiam talent i umiejętności Charliego Hunnama. Uważam, że mimo młodego wieku, bardzo profesjonalnie podchodzi do swojej pracy i osiąga zadowalające rezultaty. I głównie za to powinien być doceniany, a nie za to, że jest "piękny", "słodki", "cudny", "sexy", "koffany", itd. Wszystkim Fanom i Przeciwnikom Charliego proponuję zapoznać się z Jego osobistą opinią na temat odgrywanych ról oraz podejściem do wykonywanego zawodu, a być może uznacie Go za ciekawego człowieka i wrażliwego artystę, za jakiego ja sama Go uważam. Pozdrawiam!

użytkownik usunięty
nastja23

"Słodki", "sexy", itd. był, przez nas tak określany, tuż po obejrzeniu GSH i niejakim zauroczeniu tymże aktorem. Trwało to jakiś czas, skończyło się. Jeśli chodzi o te "walki" między fankami a antyfanami, biora się one stąd iż nikt tak na dobrą sprawę nie miał pojęcia, że w naszym temacie/tematach o Charliem, nie pisałysmy już o nim, gdyż nikt nie wysilił się aby temat (długi...) przeczytać. Byłyśmy oskarżane o ckliwe ubóstwianie wręcz Hunnama (trwające rok!) i o zwyczajną głupotę, jak i brak gustu filmowego itd.itp. My się po prostu broniłyśmy, bo nie ma to nic wspólnego z prawdą. Charlie nie robi już (przynajmniej na mnie) tak pioronującego wrażenia, uważam, że jest aktorem dość utalentowanym, lecz nie jakoś szczególnie dobrym, nie miałam nawet okazji widzieć go w tylu filmach, by stwierdzić, ze jest genialny, czy bardzo dobry. Tak to widzę :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones