Chad AllenI

Chad Allen Lazzari

6,5
359 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Chad Allen

Taki fajny gość a okazalo sie ze jest gejem... szkoda!

Kermit_zaba

ano faktycznie szkoda, takie ciasteczka a nie dla nas:(

Kermit_zaba

Również słyszałam, że jest homoseksualistą...no cóż...jednak z drugiej strony, gdyby się jemu przyjrzeć to sprawia takie wrażenie...

sweetgirl83

własnie ze nie wygląda na geja,nie wiem kazdy ma swoje zdanie lecz ja sadze ze nie wygląda,dzisiaj oglądałem ,,potrzebne dzieci od zaraz,, czy cos takiego na polsacie i bardzo fajnie grał,ale nigdy nie sądziłbym że jest gejem !!!!!!!!sam nie wiem co o tym sadzic...no cóz przynajmniej jest fajny hehe :D

unikalnynick

Nie wygląda na geja? A jak powinien wyglądać?

mala_madi

mam ci opisać jak wygląda gej??zresztą to było moje zdanie,że sadze iż nie wygląda jak gej a ty sobie możesz inaczej interpretowac,prawda ??

unikalnynick

bycie gejem nie jest wyznacznikiem określonego wyglądu, to preferencja seksualna przede wszystkim... śmiem wręcz zasugerować, że znacząca większośc gejów nie wyróżnia się niczym specjalnym z zewnątrz... odsetek osób podkreślających swoje "gejostwo" fryzurą czy strojem jest naprawdę znikome (podobnie zachowaniem czy głosem

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Kermit_zaba

Skąd wiesz, że jest gejem ????????????????????????????????

użytkownik usunięty
natalka_16

chociażby stąd http://www.gejmed.friko.pl/fame2.htm

użytkownik usunięty
Kermit_zaba

No i zajebiście że jest gejem. Takie ciacho... :P hehe

Cud miód i orzeszki ;p fajny jest, lubię gejów.

Kermit_zaba

Fantastycznie, że jest gejem...zdolny, piękny i gej- same plusy:)))

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
weeman86

Gratuluję światopoglądu, w dodatku komuś kto ocenił "Kasię i Tomka" na 1..

charlie33

Nie wiem co on tam nasmarował ale Kasia i Tomek to chała była straszna

Szarobure

Haha, po latach chyba wolę tego nie sprawdzać

Kermit_zaba

A ja dopiero teraz na niego natrafiłem przy robieniu obsady, no muszę jakiś z nim film obejrzeć i w tedy go ocenię czy jest dobrym aktorem a że gej super!!! heteryków jest pod dostatkiem więc dziewczyny nie narzekajcie!

Kermit_zaba

Mnie też to rozczarowało :(

Kermit_zaba

homogenizowany?...ciekawe.nie wiedziałem że jest jogurtem xd

Kermit_zaba

Widze że ktoś tu oglądal Daleko od noszy teksty siostry Basen .Dobra rola w Dr. Quin.

Kermit_zaba

Kto by pomyślał że synek Doktor Klin jest ciepły :-)

Kermit_zaba

W 1996 roku, wieku dwudziestu jeden lat na łamach amerykańskiego tabloidu The Globe Allen otwarcie przyznał się do swojego homoseksualizmu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones