Cezary Żak

7,9
17 940 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Cezary Żak

w której roli waszym zdaniem cezary żak najlepiej zagrał i w której najbardziej go lubicie czy kojarzycie, oddzielając też jak napisałem podwójną rolę wójta i księdza która gra w ranczu(choć większość z was i tak pewnie woli rolę wójta,ja zresztą też:D)

dj_carlos

ja chyba z sentymentu wolę rolę krawczyka,choć wójt przyznam też super:D

dj_carlos

dla mnie Krawczyk zawsze !!!

dj_carlos

Zdecydowanie Harry Sauer ;) chociaż w roli księdza/wójta i Krawczyka też jest niezrównany ;)

dj_carlos

Oczywiscie Karol Krawczyk Rancza nie ogladam

Ruben_fw

Facet ogólnie jest dobry aktorem, ale - jeżeli mam wybrać rolę z tematu - wybieram jednak Karola Krawczyka. To co ten facet zrobił w monologu, w odcinku pt "Strajk" (końcówka odcinka) - to był fenomen. Majstersztyk.

HorrGore

uwielbiam serial Ranczo, ale bardziej wolę rolę w ranczu rolę księdza, a naprawdę to dla mnie Żak zawsze będzie Karolem Krawczykiem, 2 dni temu na rozrywce był w śpiewających fortepianach z Pilaszewską idealnie ich dobrano do białego fortepianu.

kinomanka_13

zauważyłem że widuje cb tylko w tematach u polskich aktorów kinomanko :D

dj_carlos

o zagranicznych trochę też piszę.

kinomanka_13

a pzy okazji ja juz dawno ci wysłałem zaproszenie a ty mnie nie zaakceptowałas do tej pory,a nwm czemu

dj_carlos

to zaraz sprawdzę i ci przyjmę.

HorrGore

Wójta zagrał świetnie księdza tak samo ,Krawczyka też dobrze że schudł bo jako wójt z tuszą był był nie wiarygodny.

dj_carlos

Wójt zdecydowanie. A właściwie (SPOILER) prezydent Polski :-)

dj_carlos

Mistrzowsko zagrał Hermana Goeringa ;) to jest jego najleopsza rola

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones