Cezary Żak

7,9
17 940 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Cezary Żak

Nie wiem czy zauważyliście, że ten pan bardzo mocno przypomina podczas gry innego znakomitego polskiego aktora - Cezarego Żaka. W filmach, w których występuje jest łudząco podobny w sposobie mówienia, gestykulacji a także mimice twarzy. Czy to według was uchodzi zrzynać tak od pana Cezarego? Na uwagę zasługuje zwłaszcza sławetna postać komediowa w Alternatywach, która została bezczelnie skopiowana od mistrzowskiej kreacji wójta w Ranczu, w wykonianiu pana Cezarego.
Co o tym myślicie?

skyfighter

Najpierw pomyślałem, że jesteś idiotą, potem, że trollem a potem zobaczyłem, że zamieściłeś ten wpis na stronie pana Wilhelmiego. Czyli wyszło na to, że chyba troll. Troll ale dobry! :)

Camil2k12

Dzięki!

skyfighter

Cieszę się, że i Ty zauważasz super podobieństwo w grze Cezarego Żaka do ról Romana Wilhelmiego. Od dawna oglądając Ranczo zwracam wszystkim uwagę na ten fakt! Pan Cezary robi to wyśmienicie, pełen profesjonalizm. Z wielką przyjemnością ogląda się te zachowania, gesty, mimikę w nowej, na czasie, odsłonie. Trzymam kciuki, aby Pan Cezary zrobił wielką karierę, jako aktor, bo to mój najulubieńszy aktor!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones