Cezary Żak

7,9
17 968 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Cezary Żak

Jeden z najlepszych aktorów w Polsce ! Nie widziałem go w teatrze ale genialne role w Miodowych Latach,Twierdzy Szyfrów a szczególnie w Ranczo ! Potrafi idealnie zagrać Wójta jak i Księdza jak dwie inne osoby ! Wygląd i wgl a także zachowanie , na jednym planie tak zmieniać role genialne ,

Lecho1523

A dla mnie średni aktor. Ma tendencje do przerysowywania postaci, ja wiem że tak się łatwiej gra, ale nie wszędzie można tak zagrać. To było dobre w Miodowych latach, ale nie w Ranczu. Postać wójta i księdza zostały tak przejaskrawione, że stały się całkowicie nienaturalne.

marilla12

Bez przesady marilla ;)
hehe
mi się podobało jak grał. Totalna komedia, dużo śmiechu, co lubię ;>
i ogółem to lubię go w tych serialach, wprowadza na ekrany dużo śmiechu i gra w fajnych serialach. ;>
heh...pozdrawiam i zapraszam do mnie

Lecho1523

Czy na poprawę humoru można obejrzeć coś lepszego, niż "Miodowe lata"? Ja zawsze sikam pod siebie ze śmiechu, najlepszy polski serial komediowy, zdecydowanie :P Żak jest wybitny ;)

miss_obscene

Zgadzam się najlepszy polski sitcom lat 90 świetna rola Żaka,Barcisia ,Pilaszewskiej itd.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones