Cezary Żak

7,9
17 940 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Cezary Żak

Lepiej niż Alinka xddddddddd. Chałupyyyyyy welkaaaaaaaaam tuuuuuuuuuuuuuu xdddddddddddd :D. (chodzi o śpiewające fortepiany- ale był wtedy gruby ;-;)

Clareenta

widziałam ten odcinek i był zajebisty, a chałupy też zajebista piosenka i słucham jej godzinami.

kinomanka_13

No... Tylko Alinka taka słaba była ;-;... Jakby sztuczna... O.o

Clareenta

a tak woogle to ja chciałabym żeby za parę lat zrobili film/serial o Wodeckim bo go uwielbiam od wielu lat bo 4 członków mojej rodziny go widziało moja mama, moje 2 ciocie i ś.p babcia oraz ja na samym końcu mam od niego autograf ale zdjęcia z nim nie mam nie wiem czemu, mam nadzieję że będę mieć z nim zdjęcie.Mam książkę o Wodeckim i jest zajebista, jestem wielką melomanką że chciałabym żeby były filmy/seriale o piosenkarzach i piosenkarkach m.in Wodecki, Grechuta, Jarocka, Villas, Jantar, Sobczyk, Krajewski,chciałabym żeby o Połomskim zrobili też film/serial ale wątpie czy to wypali bo Połomski nie ma ani dzieci ani żony. Bo skoto jest serial o Annie German to może być o tych osobach co wymieniłam, wciągnęły mnie filmy biograficzne i książki biograficzne. A co do fortepianów to mogliby na rozrywce wszystkie 114 odcinków puścić, a nie ciągle powtarzają w kółko 40 odcinków.

Clareenta

E tam dlaczego sztuczna fajni byli w programie widziałem 2 tyg temu na youtube.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones