Catherine Keener

Catherine Ann Keener

7,2
11 700 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Catherine Keener

Musze przyznac ze ogladalem tylko jeden film z Catherine a byl nim oczywiscie Byc jak John Malkovich. Urzekla mnie jej rola. Mam nadzieje ze o Catherinie jeszcze cos uslyszymy bo wydaje mi sie ze jest niezla aktorka.

użytkownik usunięty
BIZIX

Ona w ogóle jest urzekająca! Nie tylko w filmie "Być jak John Malkovich" :)

tak, to prawda. :)

BIZIX

świetna aktorka dopiero od jakiegoś czasu interesuje się filmami z jej udziałem jak na razie obejrzałam 4 i się nie zawiodłam jest wspaniałą aktorką i wszędzie inna wezmy np. być jak john malkovich a an american crime - dla mnie było ciężko z początku ją rozpoznać

M1986

polecam An American Crime film jest bardzo drastyczny pełen brutalności, ale wydaje mi się, że w mojej pamięci utkwił już na zawsze tym bardziej,że jest oparty na faktach... Keener gra w nim wręcz fenomenalnie. Co do samej aktorki jest naprawdę świetna mi osobiście (oprocz roli w an american i być jak... ) kojarzy się z taką osobą pełną ciepła i spokoju przykład Genua Włoskie Lato i wiele innych .

BIZIX

"Filmowy zawrót głowy". Rewelacja!

mulholland_2

W "Być jak John Malkovich" była z niej ostra i sexowna sucz ale teraz juz sie postarzała i straciła ten seksapil :-(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones