Casey Affleck

Caleb Casey McGuire Affleck-Boldt

8,1
30 309 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Casey Affleck

Najbardziej zasłużony Oscar na tej gali. Był wybitny w "Manchester by the Sea".

robert2207

Ode mnie też gratulacje.Należało się jak mało komu.

robert2207

Swoją grą poruszył ziemię po której stąpam,Oscar mógł trafić tylko do Niego, gratulacje

robert2207

Bardzo dobrze, że się facetowi udało. A miałam wątpliwości przez całą tą aferę z domniemanym napastowaniem sprzed lat. Wielu artystów było było mu nieprzychylnych. Wystarczy spojrzeć na zachowanie Brie Larson na Złotych Globach.

Na szczęście chociaż raz akademia kierowała się profesjonalizmem i afery z życia prywatnego nie miały wpływu na nagrodę za wykonaną pracę.

Ivelise

A co takiego zrobiła, oglądałem urywki z globów i nic szczególnego u niej nie zauważyłem, może jest taką zajebistą aktorką:)

kamil23234

Gdy odczytywała imię z koperty, było widać po niej wielkie niezadowolenie, którego nie próbowała nawet ukrywać. Poza tym potem nawet go nie uściskała i nie podała ręki, co zazwyczaj się robi. Po prostu ostentacyjnie zeszła ze sceny. Jak lubię Brie, tak jej zachowanie było po prostu nieprofesjonalne.

I nie tylko ja zwróciłam na to uwagę, bo było o tym dość głośno w mediach społecznościowych itp. ;P

Ivelise

No może i tak, ja nic szczególnego tam nie widziałem, na Oskarach się uśmiechała i przytuliła Caseya, pewnie udawała, Bóg wie, ale nie okazywała tego ostentacyjnie, lubie Brie czekam na jej nowy film The glass castle, a ta cała nagonka na Caseya to przesadzona, założe się, że większość zgromadzonych w Dolby Theatre ma dużo gorsze na sumieniu, tylko tyle że nikt ich na czymś nie dorwał, ludzie tak mówią że oskarowi aktorzy powinni być wzorem moralności a Meryl Streep czule obściskująca Firtha na Oskarach to co, co jej mąż mógł sobie pomyśleć, może ludzie teraz patrzą na niego jak na losera.

Ivelise

A to nie przypadkiem na Oskarach wyczytywała wygranego ? Chyba o to chodziło. Widziałam filmik i wiem, że go uścisnęła po wręczeniu. Może zbytnia burza medialna. Poza tym z tym napastowaniem podejrzewam, że mogło coś być na rzeczy skoro podpisał z nimi szybką ugodę. Opcje mogły być dwie: albo nie chciał złego rozgłosu i wywlekania całej tej sprawy by oszczędzić sobie tego wszystkiego przez rozdaniem nagród - bo może to było mocno naciągane z ich strony, albo szybko poszedł na ugodę by prawda nie wyszła na jaw bo jej się obawiał. W każdym razie jak było tego nie wie nikt.

DoloresBrunilda

Cały twój komentarz nie ma sensu po ostatnim zdaniu. Nie ma co snuć domysłów.

robert2207

Też się cieszę, że go nagrodzili. Świetna rola.

robert2207

Zgadzam się z Tobą w 100%. Znakomicie wykreowana rola, postać z krwi i kości. Casey dał popis aktorskich umiejętności i poruszył mnie do głębi. Nie mogło być inaczej, Oscar powędrował, a raczej pobiegł w podskokach prosto do jego rąk. Gratuluję mu z całego serca i życzę dalszych sukcesów. Z jego talentem wróżę jeszcze nie jedną nominację i oczywiście wygraną.

robert2207

Pełna zgoda. Chyba najlepsza pierwszoplanowa rola od kilku lat - absolutnie wybitna kreacja, Casey ukradł film. Trzeba też jednak oddac, że rola idealnie skrojona pod Afflecka - On w przypadku takich odszczepieńców życiowych, neurotyków wygląda najbardziej wiarygodnie.

Vince_Gilligan

Zgadza się. W ostatnich latach moim zdaniem były trzy wybitne role męskie. Dwie oscarowe - M. McConaughey w Dallas Buyers Club i teraz C. Affleck w MBTS. I niestety nieoscarowa, a zasługiwał jak mało kto - M. Keaton w Birdman.

briho

Od siebie bym dodał jeszcze Steve'a Carela w "Foxcatcherze" (też przegrał z Redmaynem), a z tych polskich to Andrzeja Seweryna w "Ostatniej rodzinie".

robert2207

100% racji, zagrał genialnie

robert2207

Potem widzialam, ze dziekowal Damonowi. Ma za co dziekowac - odstapil mu oscarowa role. Zasluzynie wygral.

robert2207

Zgadzam się. Jego kreacja w `Manchester by the Sea` po prostu miażdży. Niesamowity jest. On nie grał Lee, on nim był. Scena przesłuchania na posterunku... wbija w fotel. I niech sobie ludzie gadają o jego aktorstwie, co chcą. Czasem wystarczy jedna wybitna rola, by na zawsze zostać zapamiętanym. Casey tego dokonał. Rewelacja.

użytkownik usunięty
isleena

Scena z Michelle Williams moim zdaniem jeszcze mocniejsza i lepiej zagrana. "Czasem wystarczy jedna wybitna rola, by na zawsze zostać zapamiętanym. Casey tego dokonał."- dokonał tego dużo wcześniej, mianowicie w "The Assassination of Jesse James...". To rola jego życia i to za nią powinien otrzymać pierwszego Oscara.

robert2207

Nieprzytomny aktor grający w nieprzytomnych filmach.

robert2207

Twarz Chandlera wyraża wszystko. Nieustające poczucie winy, bezdenny smutek, wyniszczjący ciężar wspomnień i nierealne pragnienie, by cofnąć wskazówki zegara.
Piękna rola.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones