Carly Chaikin

Carly Hannah Chaikin

8,1
3 792 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Carly Chaikin
Unibet_78

Właśnie oglądam Mr. Robot, gdzie gra i absolutnie nie mogę się zgodzić z Twoją opinią. Ale jak spojrzałam na zdjęcia z jakiegoś filmu/serialu, gdzie grała tępą różową blondi, to tam faktycznie tak wygląda, no ale wiadomo - taka rola to i taki wyraz twarzy. Pamiętajmy żeby nie generalizować na podstawie jednego tytułu.

CzerwonyKaktus

Nie widziałem, obejrzę i ocenię. Opinia dotyczyła przede wszystkim występu w serialu "Podmiejski Czyściec"

Unibet_78

specjalnie ją wygooglowałam, bo znam ją jedynie z Suburgatory
https://40.media.tumblr.com/e445b0a57870112117a35e95915dfd9a/tumblr_inline_nqmpy eDKUR1txtdb5_540.jpg
tu wygląda zjawiskowo i świeżo :)

tym bardziek podziwiam jej talent, to że potrafi grać i mieć mimikę takiej tępej cizi - kunszt!

panibozia

Zjawiskowa? serio? jakiś dramat.... zwykłą przeciętna dziewczyna ale prawda, że tępą też trzeba umieć zagrać.

panibozia

Na tamtym zdjęciu faktycznie nie wygląda zbyt korzystnie. Ja ją lubię w takim luźniejszym, bardziej naturalnym wydaniu i bez tego sztucznego szczerzenia zębów na ściance. Tak jak na przykład tu - http://bit .ly/1hsnBWI (usunąć spację)

Tak ogólnie, to dziewczyna ma specyficzną urodę, nie każdemu musi przypaść do gustu.

Unibet_78

W Mr. Robot wygląda dużo lepiej. Schudła trochę i zmieniła kolor włosów. Niesamowite jak takie niewielkie zmiany wpływają na odbiór osób.

Jinno

Ok, obejrzę po weekendzie, aż jestem ciekaw.

Unibet_78

To zupełnie jak twój nieskalany żadną myślą wpis.

HRA

Podobnie jak twój Avatar.....

Unibet_78

Koleś wklejający swoją obleśną mordę w awatar ma pretensje do mojego Bogu ducha winnego kotka.
Faktycznie Filmweb zszedł na psy.

HRA

Wiesz co? Zanim zaczniesz coś i kogoś krytykować, zwróć uwagę na to, kiedy był pisany mój post. Grała wówczas w serialu Podmiejski Czyściec totalnie tępą blondynkę i co więcej - była w tym rewelacyjna. Jeżeli jesteś zbyt tępy, żeby zrozumieć ironię, to nie podejmuj żadnych dyskusji, bo każdy Cię zapędzi w kozi róg.

Co mojej obleśnej gęby - ja przynajmniej nie wstydzę się swojej.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Unibet_78

@HRA - może wykazałbyś się odrobiną rozumu i faktycznie sprawdził co miał na myśli autor posta?
Po seansie Mr.Robota też byłem delikatnie zaskoczony, bo jako Darlene aktorka nie ma kompletnie nic wspólnego z ,,twarzą nieskalaną żadną myślą'', ale sprawdziłem jak wyglądała w Podmiejski Czyśću i w pełni się zgadzam, zbyt inteligentnie to ona nie wyglądała.
Sztuka charakteryzacji, a biorąc pod uwagę ze w roku 2013 nie zagrała w niczym innym niż komedyjki i w dodatku mało udane, trudno było wówczas o inny komentarz - dziewczyna nie pokazała się wtedy z żadnej innej strony.

Asvers

Zaś w Mr.Robot mnie np: bardzo irytuję i tej jej usta wyglądają jakby były sztuczne. W ogóle ma taki typ urody że blleeehhhh

MaXXi

To prawda - urodziwa za specjalnie nie jest :D ale mimo wszystko w serialu nie sprawia wrażenia głupiej.
Przyznam ze z jakiegoś powodu w Mr.Robocie nie ma żadnej postaci kobiecej która by nie irytowała - a drugi sezon to podtrzymuje wprowadzając postacie pokroju agentki FBI która bije wszelkie rekordy irytowania widza.
Na chwilę obecną tylko żonę Tyrella Wellicka miło się ogląda na ekranie, ale trudno mi powiedzieć czy to z powodu jej urody, czy gry aktorskiej :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones