Carla Juri

7,6
2 037 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Carla Juri
laxman

Chyba żartujesz...

megan94

Nie,w żadnym wypadku. Nie wiem, skąd to przypuszczenie, choć widzę, że awatar szczerze zdziwiony

laxman

Tak, zdziwiony i to nie bez powodu.

megan94

To może wytłumaczę.
Pomijając jakość samego filmu, który oceniam na 5, po prostu doceniam sama grę i osobowość Carli. Nie jestem fanem tkaiego naturalizmu i szokowania, ale trzeba przyznać, że dziewczyna ma odwagę i charakter. No i jest nieoczowistą pięknością - po przelgądnięciu zdjęć daję jej serduszko, jak np innym podobnym młodym aktorkom (np. Saoirse Ronan, Emily Browning)

laxman

Powyzsze tłumaczenie czegokolwiek nie ma większego sensu. Ja natomiast nie doceniam aktorstwa głownej bohaterki w tym filmie. Moim zdaniem odwage oraz jej charakter uważam za niejako wymuszony z racji odgrywanej roli. Dodam, że jak każdy zarejestrowany użytkownik, mam prawo do swobodnej wypowiedzi oraz oceny
kazdego filmu.

megan94

Czyżby uraziłem Cię czymś? Czytam poprzednią swoją wypowiedź i nie znajduję winy. Przeciwnie, cieszę się, że są różne opinie i jakiś odzew. Dla mnie moje tłumaczenie jest w porządku, po prostu może inaczej odbieramy aktorstwo jako takie i rolę aktora?
Jasne, że charakter jest wymuszony, ale mnie się po prostu podoba jej gra i zachowanie. Ot, gusta.
Na 3 wątki dwa są pozytywne, więc nie jest z tą Carlą najgorzej:)

laxman

Nie, nie chodzi o urażenie mnie czymkolwiek. Są rózni ludzie a więc także rózne opinie mogą sie pojawić, nie jest to nic nadzwyczajnego. Ja tylko wyraziłam swoje zdanie oraz skomentowalam jak rowniez odniosłam sie do Twojego wątku. Ponadto pozwolilam sobie na przypomnienie malej rzeczy i to wszystko. Jesli chodzi u mnie owa aktorka nie przypadła mi do gustu - jezeli juz o gustach tu mówimy.

megan94

No to pozostaje tylko czekać, jak potoczy się jej kariera - może w ogóle się nie potoczy i Carla zniknie, a może pójdzie w złą stronę (komercha, celebryctwo itp) Wtedy wrócę tu i przyznam Ci rację!

laxman

Nie wiem moze sie mylę - ale nie oczekuję przyznania mi racji wsprawie Carli J. lub czegokolwiek innego. Jak już wspomniałam, ja tylko wyraziłam swoje jakże inne od Twego zdanie.

megan94

I jak tam zdanie na temat Carli?

laxman

Zgadzam się. Świetna rola. I lubię ten film.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones