Cara Delevingne

Cara Jocelyn Delevingne

6,8
14 730 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Cara Delevingne

czy tylko ja uważam, że była najgorszym czarnym charakterem, była drętwa jak belka drewna i wiła się jak węgorz w pewnym momencie?

amb05

Jej "brat" był jeszcze gorszy...
I Katana...

amb05

zgadzam się, czułam zażenowanie jak oglądałam te jej dzikie pląsy

cantstop333

miałem takie same odczucie, to było żanujące :/

amb05

kapitan boomerang był jeszcze gorszy a ten co się wspinał to go "w ogóle" nie było.

xhamerx

właściwie, to który się wspinał? jakiś się tam wspinał?

amb05

Ekspert od wspinaczki to ten co mu implant w karku aktywowali i wybuchł.

xhamerx

aaaaaa ten co do nich dołączył, żeby chwilę później wybuchnąć? rola życia normalnie

amb05

Ja odniosłam wrażenie, że jak na nią, to zagrała całkiem znośnie ;)

parbuze

nie wiem co znaczy "jak na nią", tylko w tym ją widziałam...

amb05

Jak na nią w sensie, że jak na modelkę o jednym wyrazie twarzy ;) też ją widziałam tylko w tym i pomimo tego wszechobecnego hejtu na nią, to dla mnie nie wypadła tak słabo jak twierdzili inni ;)

parbuze

nie no, spoko, jako wystraszona dziewczynka była niezła, ale jako główny czarny charakter już nie

parbuze

Cara, modelka o jednym wyrazie twarzy
Postujcie najlepsze

amb05

E tam, przynajmniej była ładna bo nic innego w SS uwagi nie przyciągało. :D

RadoslawKamil

oooooook
no cóż, z jakiegoś powodu dostała angaż, więc chyba o to chodziło... ;)

amb05

No i widziałem gorsze czarne charaktery :D

RadoslawKamil

Myślę że Margot zrobiła lepszą robotę :D pod względem wyglądu ;)

amb05

Cara może i jest świetną modelką, ale aktorką jest tragiczną. Oglądając Legion samobójców czułam się zażenowana, gdy były sceny z jej postacią, zresztą w Papierowych miastach identycznie. Powinni przykładać większą uwagę do umiejętności, niż tego jak osoba jest popularna.

Angeelaa

a dlaczego myślisz że wiesz co inni powinni? jak zwykle wszyscy wszystko wiedzą najlepiej.

amb05

Nie wiem czemu nie da się jej ocenić od 1-11 ale jk nie to tu napisze... ta laska tylko do reklamy tuszu się nadaje.. czarny charakter wiedźmy w zbyt przereklamowanym filmie zagrała nijako, lepiej niech reklamuje tusz do rzęs najgorszej firmy wraz z narkomanką Kate Moss czy jak jej tam

horrorlady

Ale ogolnie Cara jest ładna... w modelingu daje rade uroda specyficzna ... ale ciekawa i ładna , ale z aktorstwem raczej nie bardzo

horrorlady

Chyba co kto lubi, ale jak to modelka, bardzo brzydka być nie może ...

amb05

Też tak uważam. O ile w pierwszej wersji wyglądała jako wiedźma znośnie, to po tej transformacji wyglądało to kiczowato i sztucznie.

Deneiel

Oo to to właśnie! kiczowato! Z księżycem na głowie... co to? czarodziejka z księżyca?

amb05

słabo, słabo, słabo - rola do kitu i sama dziewczyna - do kitu

m_klepka

Ogólnie film był do kitu. Zmarnowany ogromny potencjał. Myślałem, że będzie to coś dobrego, z kategorią R a zrobili Power Rangers nawet zapożyczyli kitowców. Zamiast wymyślać takie pierdoły to mogli np. zrobić dla każdego po wątku jego zmagań z Batmanem, takie wprowadzenie postaci i pierwsza część mogłaby tak wyglądać.

amb05

Była rewelacyjna i konkuruje o podium tylko ze Slipknotem, człowiekiem który potrafi wspić się na wszystko.

amb05

Sam film był słaby.
Nie mniej jednak, przecież Cara nie powiedziała nagle że będzie robiła takie plonsy, nie ona wybierała co miała robić w filmie.
Ogółem w całym filmie, to chyba mi się podobała to jak grała Margot i Will. :')
Cara grała znośnie, widziałam gorszych czarnych charakterów :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones