Cameron Monaghan

Cameron Riley Monaghan

8,2
5 903 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Cameron Monaghan

Cameron jako Joker w Gotham?!

FlantekBezMajtek

Tak. Dokładnie.

FlantekBezMajtek

O właśnie jestem w trakcie tego odcinka ^^

FlantekBezMajtek

Trzeba przyznać, że wypadł przekonująco :)

FlantekBezMajtek

Myślicie że będzie grał w przyszłych odcinkach Gotham? Według mnie wyszło mu rewelacyjnie.

The_Joker_Mr_J

Będzie będzie: http://www.flickeringmyth.com/2015/05/gotham-showrunner-says-season-2-will-focus -on-the-joker.html
Nie rozumiem tylko dlaczego Filmweb nie zaakceptował jeszcze informacji, że Cameron jest w obsadzie tego serialu :(

Marycha80

Jedna z najlepszych postaci filmu, komiksu, serialu - Joker. Ja bym chciał jeszcze Harley Quinn zobaczyć w serialu ale wątpię w to raczej :D Na szczęście Suicide Squad jeszcze będzie i jego prequel/sequel Batman v Superman :)

The_Joker_Mr_J

zagrał świetnie..tylko że joker nie istnieje bez batmana. i wg mnie joker jest bardziej creepy gdy wiemy o nin tyle,ile ja na temat miesiączkowania pingwinów cesarskich.Niepotrzebnie dali nam dane o nim

użytkownik usunięty
dawid10809

W sumie też chciałbym, żeby Joker nie miał historii, ale skoro twórcy zdecydowali, to trudno.

Lepiej by było gdyby było pare możliwości jego szaleństwa, ale trudno.Jakoś sie z tym pogodze :-) Co prawda w ostatnich komiksach Batman poznał tożsamość Jokera, ale wydaje mi się że pare komiksów w stosunku do 75 lat postaci nie mają znaczenia

użytkownik usunięty
dawid10809

Rozumiem.

Tak czysto teoretycznie to nie jest powiedziane czy on faktycznie gra Jokera. Ci co są na bieżąco z serialem powinni wiedzieć dlaczego :)

użytkownik usunięty
Kajha

SPOILER

Jerome nie żyje.

SPOILER


Dokładnie, więc po scenie końcowej w tym odcinku wiemy, że to raczej ktoś inny ze społeczeństwa Gotham "ześwirował" i stanie się Jokerem.

Kajha

SPOILER

W ostatnim odc. sezonu drugiego, kiedy to Fish kradnie autobus z Indian Hill pełen potworów, słychać w tle śmiech Jerome'a.

Kajha

To jest joker

FlantekBezMajtek

A tak swoją drogą to czemu nie ma tej roli w jego filmografii?

Haribari

no właśnie... zadnej oceny ani opisu jego roli. dziwne

piteeerrrrr

Jest przypięta pod występy gościnne.

cruzo_Alex7

A nie powinna. Chciałem zobaczyć jak jego rolę oceniają inni a tutaj tego nawet nie widać.

Anakin_Skywalker

Sprawdź w galerii zdjęć Monaghana. Może jest jakieś zdjęcie z Gotham i będziesz mógł zobaczyć jaką ma ocenę.

FlantekBezMajtek

To nie jest młody Joker, Jeremy Valeska to zupełnie inna postać z ukłonem do Jokera. Joker powstaje dużo później.

Smaggg

To jest joker ale nie jest to powiedziane , nie dali przyzwolenia na nazywanie go tak , widać różne jego inkarnacje tutaj np three jokers , raz jest psychopaczny śmieje się , raz jest normalnym przestępcą , tak wiem było ich 2 tutaj w gotham

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones