Cameron Monaghan

Cameron Riley Monaghan

8,2
5 910 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Cameron Monaghan
Kubafcbarca

kradnie kazda scene w serialu :) meega graa młodego jookera :)

MatM95

To nie jest młody Joker, Jeremy Valeska to zupełnie inna postać z ukłonem do Jokera. Joker powstaje dużo później.

Kubafcbarca

Wiedziałem, że to dobry aktor po Shameless. Jednak to co zrobił w Gotham to mistrzostwo. Młody jest, czeka go mnóstwo ról w dobrych produkcjach (tak sądzę). Dla mnie byłby idealny do spinoffu serialu Dexter. Mógłby grać młodego Dextera :)

qrak_2

to co zrobili scenarzyści w 3 odcinku Gotham to skandal taką postać zabić ale koleś ma i tak ogromny szacun!

Kubafcbarca

Masz rację. Napisałem komentarz przed obejrzeniem tego odcinka. Ale się wkur*****!! SKANDAL!!!

Kubafcbarca

Jeszcze z nami jest w Gotham ;) Uwielbiam Go.

Kubafcbarca

W którym odcinku Gotham się pojawia po raz pierwszy?

MadziQ3692

Sezon 1, odcinek 16.

cruzo_Alex7

Dzięki :)

MadziQ3692

Nie ma za co ;)

Kubafcbarca

W finałowym odcinku wyglądał obłędnie w pełnej charakteryzacji.

MERCURYfan01

Szkoda tylko, ze scenarzyści tak to spieprzyli. Motyw z udawaniem warzywa był dość oczywisty ale całkiem spoko jednak spodziewałem się, że jak mistyfikacja się wyda to zacznie się rzeźnia, w której J obwieści całemu Gotham, że wrócił ze zdwojona siłą a tu nic, plan nie miał żadnego większego finału a sam J pokonany w 3 sekundy gdzie kazano nam na niego tak długo czekać. No i dał bym scenę jak wkłada perukę, Pan J to był showman jakoś ta łysina mi nie pasi

Kubafcbarca

Uważam to samo za długo kazali czekać na Jokera. Liczyłem że powalczy trochę z Batmanem a tu kilka sekund i Joker leży

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones