Callan McAuliffe

Callan Ryan Claude McAuliffe

7,6
2 617 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Callan McAuliffe

świetnie zagrał w tym filmie, tak przejmująco a zarazem urzekająco swoją niewinnością :)
uroczy:)

Hachi_2

Był świetny;)

Priscilla22

kurcze, chyba się w nim zakochałam po tym filmie :/
myślałam,że jest trochę starszy ...
naprawdę uroczy...

shanti1993

no zgadzam się, jest uroczy i świetny ;) i nie wygląda na swój wiek

pan_dziobak

Jak to nie wygląda na swój wiek? Chłopak przecież ma już 16 lat, niektórzy w tym wieku wyglądają bardzo dorośle ;)

Pecia15

jego oczy i uśmiech powaliły mnie na kolana <3
aż zabrakło mi słów, aby opisać jak spodobała mi się jego gra aktorska w "I'm Number Four" i "Flipped" :)

alyszja

ciasteczko ;] ma cudowne oczy i uśmiech, i talent do tego ;)

Hachi_2

o kurczę... :D W filmie flipped był taki hmm jak to określić uroczy.. słodki... ;D
A w jestem numerem cztery już taki bardziej męski, ciekawy..
Kurczę .. chyba pierwszy raz zainteresowałam mnie młodszy ode mnie koleś XD

Hachi_2

mam nadzieję,ze oceniamy tu grę aktorską,a nie ładną(bo facetm jeszcze nie jest, żeby powiedzieć przystojną) buźkę...

barmanka

ja mu oceny nie wystawiłam jeśli o to chodzi xD za mało filmów z nim widziałam. Ale umiejętności aktorskie raczej posiada.

22madzia221

no nie wiem,dla mnie jest kolejną gwiazdeczką współczesnego kicz-kina,ale oczywiście wiem,że każdy ma swój pogląd i nie musi się ze mną zgodzić

barmanka

ja tam daję mi szansę xD zobaczymy jak potoczy się jego kariera

22madzia221

Przypomina mi trochę Heath Ledgera. No nieźle jeszcze Australijczyk jak Heath. Coś jest w tym narodzie ;) niebywałe jest, że taki młody człowiek dysponuje gestykulacją na miarę dorosłego. nie wiem czy dobrze to określiłam ale mimo młodego wieku przypomina w grze dojrzałą osobę.

Hachi_2

Taak, na prawdę świetnie grał :) W trakcie oglądania Jestem numerem cztery, wiedziałam, że skądś kojarzę tego gościa, co grał Sam'a.No i proszę, w życiu bym się nie spodziewała, że grał w Flipped!

AtramentoweSerce

uroczy jest:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones