C.S. Lee

Charles S. Lee

8,2
2 600 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby C.S. Lee

Aż dziwne ,że jeszcze nikt tego tutaj nie napisał ;) Pozdro dla fanów Dextera.

użytkownik usunięty
Kwic

rownie dobry w nowym serialu chuck !! :) pozdro maniacy

Jako Masuka jest genialny uwielbiam jego wszystkie teksty :D

Kwic

popieram! :] bardzo lubie postać Masuki w Dexie

Kwic

masuka i deb w dexterze wymiatają tekstami :D

king_bialy_2

Masuka i tej jest seksistowskie docinki do Deb..... boskie :D:D:D Dexter wymiata :D:D:D

Karola

"Deb, częstuj się(pączkami), zostawiłem dla Ciebie te z białym nadzieniem." xD

Kwic

Jako Masuka jest super :D Dexter rulez :D i to by bylo na tyle :]

HollyShort

zauwazylem ze ma na swoim koncie pare ról jako doktor

Bobey

łajnie zagrał w Rodzinie Soprano

Kwic

Dopiero się wkręcam w serial "Chuck" ale Zachary na Comic can mowil, ze juz C.S Lee nie wystepuje...nie wiem z jakich powodow prywatnych...

Kwic

Zgadzam sie. Jedna z moich ulubionych postaci :)

ajeczen

"Dude..."
Masuka i jego teksty- nieodzowny element "Dextera"
Pozdrawiam fanów Dexa!

Kwic

Ja również uwielbiam jego teksty i styl bycia w Dexterze :D

marcinz1980

ja tam najbardziej lubie jego smiech hyhyhyhy

Notic

dokładnie:D miałam napisać to samo;D Masuka zaraz po Dexterze - jako postać
- jest najlepszy:D

Notic

o tym samym pomyślałam, tym bardziej że jestem świeżo po obejrzeniu odcinka, w którym jest ten jego genialny śmiech hyhyhyhyhyhyhyhyhyh :D:D:D:D:D Masuka ♥

kropla_deszczu_88

Vince wymiata;P Najmniejszy ale za to najbardziej charyzmatyczny;P No i ten śmiech. Jeżeli on odejdzie z "Dextera" to przestaję ten serial oglądać...

Kwic

O tak Masuka to jest gość :)

katasia1

Dokładnie:Vincent vs Debra są genialne! Vincent na prezydenta!

Kwic

Chyba w Dexterze najciekawsza postać oprócz Dex'a ;-)

Heroes222

Ba. Może nawet ciekawsza. Mówie wam, w 10 sezonie okaże się że Masuka to seryjny morderca. :D

baryluk

Taaa ciekawe tylko kogo by zabijał - bo takie małe łyse chuchro to by chyba nawet prostytutki nie ogłuszyło.;p

Kwic

Masuka rzadzi! Jego komentarze na miejscu zbrodni sa fantastycznie niepoprawne i niesmacznie genialne

Kwic

dokładnie;) w dexterze on jest boski;) a ten jego śmiech i dar do mówienia wszytkiego tak by brzmiało zboczenie♥:)

anaGirl123

Rozbawił mnie strasznie komentarz Masuki ( nie pamiętam już dokładnie, który odcinek ), akcja gdy szukali Jamesa Doakesa i złapała go kamera na stacji benzynowej i wtedy rzucił tekstem "nie wierzę, benzyna kosztuje xx $ " - piszę z pamięci więc mogłem przekręcićc oś :D

Kwic

No Masuka w serialu robi robotę :D tylko szkoda, że zawsze (w sumie dwa razy) dostaje po pysku za nic :P raz od Dextera gdy kumple z policji zamknęli go w bagażniku i drugi raz podczas incydentu w barze, gdy Batista pobił tego drugiego gliniarza :P niesamowita postać, niezwykle humorzasty i zboczony (ale w pozytywnym tego słowa znaczeniu) :p pozdro dla fanów Dextera ;D

Kwic

Tak Masuka jest świetny i te jego teksty :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones