Bruce LeeI

Lee Jun Fan

8,9
2 975 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Bruce Lee

witam poszukuje filmu nie wiem czy byl to film z brycem lee czy nie ale napewno nie jest to game of death a wiec fabula jest mniej wiecej taka::: bruce lee (chyba) musi walczyc na kazdym pietrze z jakims mistrzem sztuk walki na I pietrze jest taki lysy gosc pamietam ze rzucal w bruca kuleczkami on je zlapal i zgniotl , na innym pietrze jest dwoch mistrzow taki dziadek z broda i jego uczen czlowiek malpa pokonuje ich dwoch ten pierwszy wylatuje przez okno , na gorze jest jakis dokument , w tym filmie gra chyba jeszcze bolo , napewno nie jest to game of death 100%-jak by ktos wiedzial bym byl wdzieczny to film mojego dziecinstwa mialem go kiedys na vhs ale mi wcielo , mialem go pod tytulem gra smierci , jak cos to pomozcie , pozdrawiam

judgement1

czesc!!!mam na imie michal.jestem wielkim fanem brucea lee!!!niestety niemoge ci pomoc!ale ogladalem ten film napewno.tylko ze nie z brucem lee!!!ten film ogladalem z jansonem scottem lee w telewizji na tv4!!!tez byly tam takie pietra gdzie na kazdym byli jacys przeciwnicy.scott lee byl ubrany w tym filmie caly na bialo!!!Wiesz tak jak we wscieklych piesciach na poczatku jak przyjechal na cmentarz!!!wiesz gdzie mozna sciagnac filmy z brucem lee najlepiej z polskim lektorem!!!pozdrawiam!!!trzyma j sie czekam na odpowiedz.nara.

Mathias

czesc michal , to napewno nie jest ten film o ktorym mowisz 'bruce'chodzil w tym filmie (ktory ja poszukuje) w zoltym kombinezonie z czarnym paskiem jak w grze smierci , dlugo go namawiali zeby ten dokument zdobyl w wiezowcu , bylo pare pieter , na poczatku filmu jakos walczyl z bolo na ringu , pamietam tez ze na koncu filmu prawie walczyl z jakims murzynem ktory byl naprawde dobry , a w bialym stroju bruce byl na samym koncu filmy i poszedl swoja droga ,cos takiego juz dobrze nie pamietam ogladalem go z 10 lat temu aby nie wiecej pozdrawiam

Mathias

sciagniesz filmy pewnie z mula ale on troche dziwnie chodzi , ja sciagam c DC++ , szybciej i lepiej jak dla mnie , z lektorem to troche ciezko bedzie ale poszukaj na dc , na cd mam tylko gre smierci i wejscie smoka , powodzenia

judgement1

może chodzi o ENTER THE GAME OF DEATH?? MOZNA POBRAC Z EMULE

judgement1

Ja takze poszukuje tego filmu :(. Tez mialem na kasecie VHS pod tytulem Gra Smierci, ale Game of Death sciagam z Emula i po kawalku, ktory obejrzalem, widze ze to nie to :(.
Moze rzeczywiscie jest to Enter The Game Of Death.
Trzeba sprawdzic.
Ale jakby ktos wiedzial co to za film, lub go posiadal to by;bym wdzieczny za informacje. Moj mail to mrmangas@wp.pl.

POZDRAWIAM :)

Mr_Mangas

To na pewno jest Enter the game of death - pamietam bo oglądałem go kiedys, dawno temu...filmik dzis torche kiepsko wypada ale jak ktos ma do niego sentyment - to nie dziwie sie ze chce go miec chociaz nie gra tam bruce'a lee .... swoja droga - to dziwne ze na filmwebie nie ma recenzji tego filmu....

judgement1

Wkrotce (za jakis tydzien), bede mial ten film na DVD :) Orginal z Wielkiej Brytanii :).

judgement1

Czesc to ja znowu.Jak pewnie wiesz leci dzis na polsacie film ktorego szukasz gdzie aktor ktory gra role bruca lee walczy na pietrach pewnego budynku.To jest napewno ten film.Pozdrowienia.Nara.Odp.

użytkownik usunięty
Mathias

Kurna... to jest wejście smoka to co mówicie...

Mathias

To brednie, to nie ten film!!! Mam go na DVD. To 2 rózne tytuły.

Mathias

Ten, o który chodzi to ENTER THE GAME OF DEATH z 1978, a ten, który emituje Polsat to GOODBYE BRUCE LEE z 1975.

Mr_Mangas

film o ktory wam chodzi tez emitowala telewizja polsat albo tv4, pamietam jak dzis, lecial pozno w nocy, sam z checia obejrzalbym go jeszcze raz.

Mr_Mangas

to si wang mo ta.Tam tesz gra Bolo.Tylko ze tam gra chyba dubler czy jakos tak.

judgement1

Mam ten film na VHS a podpisany jest "Śmiertelne pięści Shaolinu" :D

judgement1

Szukam filmu w ktorym jakas dziewczyna zostaje ranna (nie wiem czy postrzelona czy cos w tym stylu) i jakis mezczyzna ją znalazl i wzial do domu. Pozniej obudzila sie, na poczatku przestraszona gdzie jest itp...Okazuje sie ze ten mezczyzna spodobal sie tej dziewczynie i idą gdzies w podroz ( tylko to pamietam, proszę o szybką odpowiedz. Bardzo mi zalezy na tym filmie :( ) Gatunek podejrzewam Thriller, romantyk

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones