Bruce LeeI

Lee Jun Fan

8,9
2 971 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Bruce Lee

Dziś mija 36 rocznica jego śmierci. [*] Panie, świeć nad jego duszą.

Wiencor

[*]

użytkownik usunięty
robert2207

Już 40 lat..

No teraz już tak :)

użytkownik usunięty
robert2207

Niewyobrażalna strata :(

Dla mnie - najbardziej nieodżałowana śmierć w historii kina. Ileż znakomitych klasyków mogłoby jeszcze powstać, gdyby Bruce nadal żył...

użytkownik usunięty
robert2207

Ja najbardziej żałuje że Gra Śmierci nie została ukończona przez mistrza.. Tylko on mógł nakręcić tak świetny film.

Tak, już to 40 minut nakręcone przez Bruce'a dorównuje, czy wręcz przewyższa znakomite skądinąd "Wejście Smoka". Gdyby jeszcze tylko dokręcić całą resztę, wyszedłby najlepszy film wszech czasów :)

użytkownik usunięty
robert2207

Dokładnie. Szkoda że Bruce przyjął ofertę do Wejścia smoka, może gdyby nie to, zdążył by ukończyć Grę Śmierci..

Można na to patrzeć z innej strony: Bruce mógłby dostać ofertę do "Wejścia smoka" rok później, po ukończeniu "Gry śmierci'. Jakby nie patrzeć, gdyby nie udział w "Wejściu smoka" Bruce nie byłby tak znany.

użytkownik usunięty
robert2207

Może i tak. Ale ja i tak wolałbym Gre Śmierci. Na jednym z pięter dałbym Bolo Yeunga :D

Na dodatek Bruce nakręcił jedynie 3 ostatnie piętra, dwa pierwsze są nadal niezrealizowane. Ciekawe, jakby one wypadły. Pewnie towarzysze Bruce'a w wieży mogliby się wykazać umiejętnościami walki (na uwiecznionych na filmie piętrach dostawali jedynie baty).

użytkownik usunięty
robert2207

To Jabbar był finałowym przeciwnikiem? Myślałem że był przedostatnim.

http://www.youtube.com/watch?v=CJFq64B_5EQ (mniej więcej od 37 minuty)

Tak, po walce z Jabbarem widać że Lee schodzi po schodach na dół. Spełnił swoją misję i nie ma już tam nic do roboty.

użytkownik usunięty
robert2207

No w sumie tak. Jego towarzysze jak pamiętam zginęli ?

Tak, obu zabił Jabbar :)

użytkownik usunięty
robert2207

Ten Jabbar był szybki i nieźle wysportowany . Widać że Bruce miał duże problemy z nim. Ciekawe czy by go pokonał gdyby nie jego słaby punkt (oczy).

Zgadzam się - w końcu uczeń Bruce'a.

użytkownik usunięty
robert2207

Z takim wzrostem to ciężko kogoś pokonać.

użytkownik usunięty
robert2207

W dodatku ten Jabbar ma niezniszczalne okulary :D Bruce kopie go po mordzie a one dalej całe..

http://www.film.org.pl/prace/aktorstwo_zza_grobu/bruce_lee.html

Polecam, świetny artykuł, z którym w 100% się zgadzam.

użytkownik usunięty
robert2207

Przeczytałem wszystko. Bardzo ciekawy artykuł można się dużo ciekawych rzeczy dowiedzieć.. Bruce Lee na zawsze w moim sercu [*].

użytkownik usunięty
robert2207

Masz może jeszcze jakieś inne ciekawe materiały o Bruce Lee?

Na razie nie, jakby co dam znać.

użytkownik usunięty
robert2207

42 lata..

robert2207

Raczej niech ma go w opiece bogini Guanyin, chińska Maryja.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones