Bruce DickinsonI

Paul Bruce Dickinson

8,7
44 oceny występów osoby
powrót do forum osoby Bruce Dickinson

Jeśli ktoś już ją słyszał niech napisze co o niej myśli.

Moim zdaniem jest bardzo dobra, na pewno lepsza od wcześniejszego "A Matter of Life and Death".

robert2207

Poprzednia też jest świetna, a nowa również, u mnie nie ma słabej płyty zwłaszcza z wokalem Bruce'a :-), naprawdę chłopaki są wielcy!

robert2207

eh długo długo nie mogłem jakoś sie z ta płyta oswoic...
ale po 2 tyg słuchania jej w samochodzie, w domu i w pracy na przerwach (pracuje w szkole) wreszcie się z nią osłuchałem i jest naprawdę niezłe. Lepsza niż poprzednia ale do mojego ukochanego siódmego syna brakuje jej wiele...
Do zobaczenia na Bemowie!!!

użytkownik usunięty
robert2207

pomysł na teledysk 'The Final frontier' był fajny:)
połączenie predators z Indianą Jones'em

użytkownik usunięty
robert2207

Ma świetne piosenki jak Coming Home, When the Wild Bones czy The Talisman

Ale moich ulubionych albumów nie pobije

WHEN THE WILD BONES??????????
Stary, nie znam tego utworu. U mnie jest When the Wild Wind Blows.
Podeślij mi linka to tego When the Wild Bones to se z chęcią posłucham

robert2207

Cóż jakby tu napisać - jak większość płyt Ironów jest "niekompletna" tzn. zawiera kawałki wręcz genialne: Talisman, Coming home, When the wild wind, kilka przeciętnych oraz przekombinowanych oraz niestety pierwszy "utwór" The satelite coś tam, który sprawia że płyty nie da się słuchać w samochodzie bez przewinięcia tego wątpliwej jakości, drażniącego wstępu. Ironi, podobnie jak ACDC są zespołami, które potrawią komponować naprawdę genialne utwory, ale mają problem z nagraniem pełnego równego albumu - nawet coś tak kultowego jak Number of the beast zawiera kilka wypełniaczy...
Do najlepszych z "II epoki" Dickinsona zaliczam Brave new world i The matter of life and death...No i zapomniałbym - ostatnio pojawił sie ich pierwszy album kompletny i do tego podwójny - genialna płytka The book of souls - tu nie jestem się w stanie przyczepić do żadnego z utworów...
Za zdolność tworzenia albumów kompletnych zawsze ceniłem Metallicę (tak do czarnego albumu, choć ostatnim Death magnetic przywrocili mi wiarę w siebie, która znowu się zachwiała po koszmarnym Lulu)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones