Bruce CampbellI

Bruce Lorne Campbell

7,7
9 866 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Bruce Campbell

...siedzi po uszy w klimatach horroru ,a dokładniej tej bardziej psychodelicznej odmiany ,nawet rozmawiał kiedyś z Robem Zombie w jakimś programie i napradę czekam kiedy ci dwaj geniusze nagrają prawdziwe arcydzieło tego gatunku. Rob Zombie robi niesamowite filmy ,a Bruce ciągle robi coś samemu lub z innymi pasjonatami i wiele jego filmów jest albo robionych w zasadzie z własnych pieniędzy ,albo z częściowym dofinansowaniem inwestorów. Bruce=Ash ,ale nie dlatego ,ze to jego najbardziej znana rola ,tylko dlatego ,że ta postać najlepiej opisuje osobę Bruce'a. Ostatnio wydał następującą książkę:
http://www.deadites.net/books/make_love.jpg
Ten facet po prostu taki jest. A pasjonatów ja szanuję najbardziej jeśli chodzi o kinematografię.

Ottiss14

A Ja najbardziej szanuje takie wpisy. Dzięki za info o książce trzeba namierzyć.
Pozatym Ottiss14 musisz precyzować bo jak Bruce=Ash to Bruce = Odważny trochę głupi bufon, który ma strasznego pecha:))
Ale oczywiście wiem o co Ci chodzi :)
Pozdrawiam

Ottiss14

Potwierdzam, Bruce to moj ulubiony aktor. Podobnie jak David Hess i Anthony Wong, specjalista od niskobudzetowych produkcji dla pasjonatow kina klasy B.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones