Bruce CampbellI

Bruce Lorne Campbell

7,7
9 863 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Bruce Campbell

Wg. powyższej filmografii, Bruce pojawia się jako Ash również w tegorocznym remake'u "Martwego zła".... Czy ktoś się orientuje gdzie i w jaki sposób przewija się on w tym filmie?

texas

Też mnie to zastanawia... Przecież [SPOILER] w nowym Evil Dead nie pojawia się Ash...

khamul189

Scena po napisach. Trzeba było grzecznie siedzieć a nie wybiegać z sali razem z motłochem.

Seishiro

no to uduszę mojego kinooperatora ;p

texas

Tutaj wspomniana scena
http://www.youtube.com/watch?v=cc6NX4mBG1M

Umieszczanie tego jako "Ash" jest chyba sporą przesadą.

_Szaman_

dzięki ;)

_Szaman_

Zgadzam się. Z całym szacunkiem dla tej kultowej postaci... Wg mnie niepotrzebna wstawka, gdyś nowy ED jest bardziej jak osobna część niż remake a i tak Ash jest nieobecny, więc zbędnie pojawił się w napisach. Rozumiem, że to oczko do fanów. Chyba, że w przyszłości faktycznie powiążą starą serię z nowym filmem, to wtedy co innego. :)

carlosss00

niech Campbella biorą na odchudzanie i do IV części Evil Dead

karczewk

Popieram. Miło by go było zobaczyć raz jeszcze jako Ash.
No i zupełnym nonsensem jest robienie nowych Dead Evili bez Campbella. Cała seria opiera się głównie na jego postaci - chamskiego gościa ze strzelbą i piłą łańcuchową.

Dentarg

Podobał wam se remake ? Dla mnie klimat orginału uleciał i obejrzeć obejrzałem ale to nie to bardziej to gore anizeli komedia

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones