Brooklyn DeckerI

Brooklyn Danielle Decker

6,9
2 628 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Brooklyn Decker
damianho15

Na głównym wygląda jak AnnaLynne McCord! :O

damianho15

nie dorównuje, a od siebie dodam że wygląda na jakie 40 na głównym zdjęciu np. Battleship wyglądała na 25-27

damianho15

Aniston ? wybacz ale Decker nie ma tak paskudnego nosa !

damianho15

Ale pojechałeś. Aniston nie dorasta do pięt ani Decker, ani Albie.

dzbanek54321

Przypominam, że Decker ma 27 lat, Alba 33, a Aniston 45. Jennifer 20 lat temu było ładniejsza od nich obu.

raVadrian

Słowo "ładniejsza" jest nieadekwatne w stosunku do Aniston. Właściwsze byłoby "szkarada" niezależnie od tego w jakim wieku była 20 lat temu.

dzbanek54321

Cóż, nie wiem, kto Cię uczył języka polskiego, ale gramatykę masz opanowaną po prostu brawurowo. O logice nie wspomnę… Trudno rozszyfrować ten zlepek słów, który w Twoim zamierzeniu miał być zapewne logicznym zdaniem, więc po prostu będę się trzymał tematu i powiem jeszcze raz: Jennifer Aniston, kiedy miała ok. 25 lat swoją urodą, wdziękiem, temperamentem, kobiecością po prostu ZDEKLASOWAŁABY i Albę, i Decker, niezależnie w jakim wieku by nie były. Aniston 20 lat temu była nieziemska, ideał kobiety. No ale czasu się nie oszuka, więc jak macie porównywać urodę kobiet, to róbcie to na podstawie okresów, w których wyglądały najlepiej.

raVadrian

Tak masz problem z "rozszyfrowaniem" wypowiedzi to wróć do podstawówki. Tam uczą czytać. Skoro nie rozumiesz mojego poprzedniego posta to napiszę wprost: Cokolwiek byś nie napisał to i tak nie zmienisz tego że Aniston jest przeciętną aktorką o przeciętnej urodzie występującą w przeciętnych produkcjach. A brzydka była od zawsze, więc nie widzę sensu wyciągania tego jak wyglądała 20 lat temu.

dzbanek54321

Wbrew powiedzeniu kłamstwo powtarzane tysiąc razy wcale nie stanie się prawdą, więc się nie wysilaj ;) . Rzeczywistości nie zakłamiesz, Aniston była przepiękna, piękniejsza od Alby i Decker. Jeśli tego nie widzisz, to zapewne jesteś po prostu osobą niedowidzącą, bo aż tak przekręconego gustu mieć nie można- to tak, jakby ktoś powiedział, że zapach kwiatów jest smrodem. Możliwe są też w tym wypadku zaburzenia psychiczne, ale na psychiatrii się nie znam, więc się nie wypowiem. W każdym razie ze ślepym o kolorach sobie nie porozmawiam, więc pozostaje mi tylko Ci współczuć, mam nadzieję, że okulistyka/psychiatria poczyni w najbliższych latach znaczący postęp i odzyskasz pełnosprawdność. Chyba, że jesteś po prostu zwykłym trollem, co jest najbardziej prawdopodobne- w takim wypadku cofam współczucie.

raVadrian

Naskakiwanie na mnie nie zmieni faktu że Aniston jest i była brzydka, a świadczy o tym że to ty jesteś zwykłym trolem. A skoro kłamstwo powtarzane tysiąc razy nie stanie się prawdą to przestań powtarzać swoje kłamstwa. Prawda jest taka że Aniston mogłaby czyścić w kiblu zarówno Albie, jak i Decker.

dzbanek54321

Stwierdzeniami, że Jennifer zawsze była brzydka tylko się pogrążasz- każdy, kto to przeczyta będzie Cię brał za czubka, nie wiem jak Ci nie wstyd. Ja tylko stwierdzam, że Jennifer była ładniejsza od Jessicy i Brooklyn, ale nie twierdzę że te dwie są brzydkie, bo w przeciwieństwie do Ciebie jestem normalnym facetem, Prawda jest taka, że Alba i Decker mogłyby robić za statyw do mikrofonu dla Jennifer na konkursach piękności oraz nosić za nią bagaże.

raVadrian

W przeciwieństwie do mnie trolujesz. Mam prawo uważać że pani Pasztet Aniston jest i była brzydka i zwisa mi zdanie takich osób jak ty.

dzbanek54321

Aniston jest piekna kobieta- do momentu pojawienia sie Blake Lively byla najpiekniejsza w Hollywood jak dla mnie. I co najwazniejsze umie starzec sie z godnoscia i ma poczucie humoru ;)

dzbanek54321

Też nie rozumiem, jak ktoś może na serio nazywać ją "najpiękniejszą"...oczywiście o gustach się nie dyskutuje, ale są pewne obiektywne wzorce i nawet, jak na "dziewczynę z sąsiedztwa" wygląda przeciętnie co najmniej, choć jest gwiazdą i sztabu stylistów, kosmetologów itd. jej nie brakuje...

damianho15

W sztangu i cashu myślałem, ze to ona gra ...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones