Brooklyn DeckerI

Brooklyn Danielle Decker

6,9
2 628 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Brooklyn Decker

w życiu bym nie powiedziała, że jest młodsza ode mnie.. ja bym jej dała prędzej 30-33 lata... słoneczko postarza jak widać :>

diana6echo

oj, widac ze ktoś tu zazdrości urody i wieku... ;p

bialyy9292

nom, jestem tak strasznie starsza od niej że hej...

użytkownik usunięty
bialyy9292

Ja myślałem, że ma nawet koło 40-ki, bo już nie takie numery się zdarzały. Te Amerykanki coś strasznie brzydną po 25 roku życia.

diana6echo

zazdrościsz balonów przyznaj się ?? :D

kris6565

jako stylista powiem jedno: widziałam lepsze i gorsze
jej piłki szybko opadną i uśmiechnie się do niej albo chirurg albo porządny cyckonosz :]

kris6565

Skąd ci przyszła do głowy zazdrość, autorka tematu napisała tylko że jest starsza.

ghost21

podprowadziło mnie to "słoneczko postarza jak widać :>" heh po prostu wyczułem zazdrość w tej końcówce zdania mogę się mylić nie wiem :D

kris6565

Chyba nadinterpretujecie.;P Jest ładną dziewczyną, ale dziewczyny w dzisiejszych czasach często nie wyglądają na swój wiek.;)

velvet_touch

No zwłaszcza jak się wytapetują, czasem jak widzę takie 16 to kurde jakby miały ponad 20 lat.... bez sensu pogoń za ładnym wyglądem zamiast cieszyć się dzieciństwem

kris6565

Każdy ma inne priorytety. Takie czasy podobno, jak mawiają starsi, nastały. Po prostu trzeba być ostrożnym w wyborze potencjalnej partnerki.

diana6echo

to zabawne że gdy kobieta krytykuje inną jest posądzana o zazdrość... bardziej zazdroszczę Keirze Knightley czy Winnonie Ryder ich twarzy lub pełnej figury Monicy Bellucci, bo im akurat jest co zazdrościć

diana6echo

Keira ma durnowaty uśmiech. Ale Winona i Monica :)

diana6echo

Winnona jeszcze ujdzie ale Monica i Keira stanowczo nie. A jeszcze lepsza od Winnony jest Jessica Alba.

diana6echo

30 lat? good joke ;)

diana6echo

Pewnie każdy z nas wszedł na tą aktorkę przez Battleshipa (dobry film podobał mi się)

diana6echo

wyglądać poważnie to nie znaczy staro

CelineMarie

poważny wygląd to ma Maggie Smith

diana6echo

nie, ona wygląda staro bo jest stara

diana6echo

A dlaczego dałaś jej 30-33? Bo jest dorodna i nie ukrywajmy^^
Ja dawałem jej z 25-28 i prawie dobrze obstawiałem, ale ja to przywykłem do takich:)

diana6echo

Mozesz w kleic swoja fotę, albo podac namiar...Filmwebowcy ocenią :)

J_C_WELLS

ja nie ukrywam się przecież. jak wół w profilu mam napisane, że ja to ja na awatarze... wiem, że ciężko wam czytać i wzrok wypalony już macie przez cycki i pudelki... :)
ty możesz pokazać swojego fejsa ale wątpię by było cokolwiek do oceny :]

diana6echo

Eee no, klasa dziewucha ! :)

diana6echo

czy ja wiem, czy dużo starzej? dałabym jej 28, gdybym ją zobaczyła na ulicy.
i w jej wieku, to na bank nie skutek jedynie opalania, lecz zapewne również konsekwencja posiadania cienkiej, suchej skóry.
ja jestem rok młodsza i jeszcze rok temu o wiele za dużo siedziałam na słońcu (w tym roku zmądrzałam), ale że posiadam "pancerną", z natury dobrze nawilżoną skórę, to i tak ludzie myślą, że mam 18-20 lat i nie jest to bynajmniej moja zasługa...

rukya

Mnie się czasem pytają o dowód :|

diana6echo

ale wiesz, jak Cię pytają o dowód, to po to, żeby się upewnić, a nie dlatego, że wyglądasz np. na 16 lat.
taką przynajmniej dostaję odpowiedź, jak się pytam w sklepie, czy na prawdę aż tak młodo wyglądam, kiedy chcą dowodu :)

rukya

Ok, ale wiesz jak ciężko znaleźć normalnego faceta? Żaden nie podejdzie, a jak już, to są to psychiczne nerdy, które obejrzały o jedno anime za dużo, lub hindusi i Arabowie, bleh.

diana6echo

mi tam ona wyglada na 20 lat :P

diana6echo

mnie się pytają jak się nie pomaluję :D ale nie wiem czy się z tego cieszyć czy nie ;p makijaż widać mnie postarza. Co do tematu zgadzam się, ona wygląda bardzo staro jak na swój wiek, oglądałam z nią tylko "Żona na niby" i jak ciskały sobie z aniston na temat wieku było to strasznie groteskowe, bo Aniston wygląda o niebo młodziej i lepiej.

diana6echo

a ja myślałam ze jest bardzo mlodziutka, młodsza ode mnie, a sie okazuje ze jest starsza

diana6echo

Stare pudło tak na oko,z melonami dyndającymi koło pasa.Fuj.

diana6echo

i do tego koń 175cm

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones